Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kopirovani AVI na HDD


crab2man

Otázka

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak to ti asi nepůjde - xbox funguje jen jako přehrávač a na .avi potřebuješ mít v xku nainstalované kodeky a to se každému nepodaří . Mně a více dalším lidem to nejde . Povedlo by se ti to spíš na videu s HDD .

Ahoj, me se to povedlo normalne. Dal jsem tam DVD s avi, najel na video library a current disc. Ta jsem najel na AVI. Vyskocilo me, ze to chce cosi stahnout dal jsem confirm a hotovo... u vas to tak nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Crab2man : Mně se to nepovedlo ani tak jak píšeš přes připojení na live . A vím o dalších případech , že jim to nešlo také ani updatováním z netu . Psal jsem na zákaznickou podporu MS a odpověděli mi , že to nejde , že podporován je jen formát wmv . Tak se divím , že vůbec jdou ty kodeky z live stáhnout , když mi odepsali , že nejsou podporovány .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu