Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde mi WiFi


TheDeathKid

Otázka

Ahoj, chci se zeptat. Před pár dnama jsem si Flashl PSP a nejde mi Internet ( nešel i předtím ). Nevím jestli nemám stáhnout nejáký prohlížeč nebo něco ale nejde to!! Na WiFi síť se normálně připojuji jak na stolním PC tak i na Notebooku. SSIS a Heslo píšu přesně jak je i na Notebooku ale pokaždé mi to napíše tady tohle.

A connection error has occurred.

A connection to the access point could not be established.

Check the security settings for the network andy try again.

Connection Name WiFi Doma

SSID Z209H187

SSID jsem kontroloval i ve Scan. WiFi zaplou mám.. ale i tak to pořád nejde.. Za každou radu budu vděčný ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Tak to by na psp jít mělo. Ale zkontroluj to v nastavení routeru. Tam se dostaneš tak, že do prohlížeče zadáš adresu routeru. Nejspíš budeš ale potřebovat heslo k routeru. Tam pak najdi něco jako nastavení wifi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha tak to bude asi na dýl, ssid tě vůbec nezajímá, musíš znát IP adresu routeru, tu najdeš v nastavení připojení ve windows je to tam myslim jako adresa brány, už si to přesně nepamatuju jsem teď na win7. Tu ip adresu pak zadáš v pc do prohlížeče a dostaneš se do nastavení routeru. Tam si pak můžeš nastavovat zabezpečení pro wifi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Wireless LAN WAN Firewall

Configure your wireless connection, security, and other advanced parameters. Configure LAN, dhcp, and route settings. Configure the Internet connection and Server setting. Configure the firewall and filter mechanisms to protect your network.

General

WPS

Wireless MAC Filter

Professional

LAN IP

DHCP Server

Route

Internet Connection

Port Trigger

Virtual Server

DMZ

DDNS

General

URL Filter

MAC Filter

LAN to WAN Filter

Administration System Log

Configure the system and upgrade the firmware of RT-G32. Monitor the status and various system logs.

System

Firmware Upgrade

Restore/Save/Upload Setting

General Log

System Status

DHCP leases

Wireless Log

Routing Table

Nevím co z toho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu