Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím o pomoc


strator rotor

Otázka

Zdravím všechny mám darované PSP a chtěl bych hrát na něj iso hry je to PSP2003 version 4.01 tak jestli by se tu někdo našel a pomohl mi klidně dám i nějakou kačku když to bude fungovat kontakt buď sem nebo na strator.rotor@gmail.com tel. 731 35 74 77 Ládik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Notak to skusim zjednodušit.

1.stáhni http://www.edisk.cz/stahni/79148/ChickHEN_mod2.rar_105.3KB.html

2. naformatuj kartu

3.přesun obsach toho win raru do psp

4.zapni psp a jdi do obrázku a v te slozce chickhen zajed az dolu.

5.pak stahni http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/69366/CFWEnabler_v3.70.zip_378.65KB.html

6. v raru máš složku jmenem CFWEnabler370 a obsach teto složky nakopiruj na kartu. Prostě to tam přetáhni

7.pak běž v PSPčku do game běž na kartu a tam budeš mít program CFWEnabler370 a to spust.

8.a hotovo mužeš farat hry.

9. snat tohle pochopíš :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím asi dělám něco špatně až do budu 7 je to v pohodě no možná dělám chybu v 6 nevím prostě v PSP game na kartě mi to píše že tam nejsou žádné hry prostě to nevidí ten program CFWEnabler370 jsem skoušel i s adresářem i bez něho je holé soubory jak volně na kartu tak po adresáře game ale furt nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Mas tam ofiko firmware 5.03? Pokud ne, tak updatuj na 5.03! (NE PRES NETWORK UPDATE, ten by ti to updatoval na nejnovejsi a z nej by jsi se uz nikdy dolu nedostal!)

2) pouzij tento http://console-forum.net/showthread.php?t=79048 navod - nic jednodussiho snad ani byt nemuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dobrý den to sem zase ja delal jsem upgrade z verze 4.05 na verzi 5.03 přes program mhugen tool2 a první fáze se zdařila ale při druhé fázi nastal problém a to ten že sem měl podle návodu najet na obrázky pakdat kartu a tam otevřít soubor hned ten první sjet na druhej obrazek a počkat na nejakou miniaturu a pak se psp mnelo restartovat ale jenže se tak nestalo najel jsem na druhý obrázek a psp se seklo a v zápětí se vyplo a když jsem chtěl jít na třetí fázi tudíš nějakej gen-c tak mi to psalo že data jsou poškozena a když jsem to chtěl přeinstalovat tak mi to psalo že už to verzi 5.03 obsahuje a dál mne to nepustilo tak se ptám jak se to dá přeinstalovat nebo něco s tim udelat děkuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak to nepomohlo nevím si s tím rady proč se to vždy zasekne a dá se to nějak přeinstalovat třeba na starší verzi třeba jak jsem to mel na 4.05 nebo proste jinou ja chci aby mi na tom šli iso hry prave proto jsem tam chtel tu verzi 5.03 mne to když to chci znovu instalovat tak mi to píše(the system software of your psp system is versione 5.03, there is no need to update) toto mi to píše ale nejde mi zpustit dokončení celého toho procesu protože se to psp sekne a vypne a mělo by se prostě resetnout a to nedělá nemůže to být modelem psp mam totiž psp 2003 slim § lite tak jistli to není tím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Reinstalovat fw nejde, na nizsi to nejde. Pokud tam mas 5.03, tak nechapu, proc bys tam chtel davat zpet 4.05 - na kterem ISO hry nejdou. To, ze ti to nejde, je jen tva chyba nebo chyba v Tvoji pametovce - ne v PSP, ani ve firmware. Zkus jinou pametovku, zkus ji nekolikrat zformatovat. Delas to opravdu spravne? Podivej se pripadne na navody na youtube - tam jich je ranec, jak to spustit. Nebo to porad zkousej znova a znova, az se ti to povede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nekdy se hen nahazuje špatně, chce to proste zkoušet. Nemáš na paměťovce nejaky obrázky? To by ti to totiž nešlo vůbec. Formátovat není většinou nutný. Na druhej obrázek taky nemusíš najizdet, je to o náhodě. Stačí otevřít tu složku a čekat. Nekdy je to fakt o nervy, ale jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu