Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Lost Vikings - pomoc


Romix

Recommended Posts

Hraju Lost Vikings na emulatoru pro Super Nintendo, jenomze kdyz seberu jablko, nejde mi pouzit...at mackam co mackam, proste ho nepouziju...bez jablka je to v pohode, ale pak v dalsim levelu musim pouzit bombu abych mohl dal. Kdyz jsem zkousel hru na jinem emulatoru, dela mi to to same...takze asi je na to nejaky figl...nevite nekdo jak na to??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi máš hodně času co ? Di radši ven a provětrej svou bradavičnatou prdel, než abys zase seděl u PC a PSP. Uvidíš, že to bude šok, ale zvikneš si

Az se naucis pravopisu jazyka ceskeho, tak nekam pis... Do te doby by ses mel doma vice ucit, nez litat po venku :) Zakladni veci jako je tahle, zvladam, takze mam cas vysedavat u PC a PSP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za retarda? Fungovalo ti to? Ještě by to mohlo být třeba špatným nastavením kláves v emulátoru.

Jeste to otestuju...ale myslim, ze uz jsem to zkousel...pomackal jsem snad vsechno...seknu se u toho pokladani bomby. na PC mi to taky nefunguje, at mackam, co mackam...nic se nedeje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď si matně vzpomínam že jsem s tim měl taky možná dřív problém, když jsem to hrál před několika lety na pc. Já teď hraju na psp dvojku, ale jedničku tam mam taky. Jakej je to level popřípadně jakej má kód?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus si pořádně projít ten lvl a zaměř se na takový ty otazníky, u jednoho je napsaný, jak to přesně použít (jakou kombinací tlačítek), z hlavy to nevim, už jsem tu hru dlouho nehrál. Teď jeden dotaz na adminy/moderátory. Kdo z vás odbanoval toho blba Vlkena? To si tu s nim zas užijem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu