Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Angličtina


mraker

Otázka

Zdravím lidi ,potřeboval bych od vás poradit,možná se to tu moc nehodí.Nechtel bych aby mně tu nekdo kritizoval spíš poradil ,a dobře .Poprosil bych vás o radu jak poruzumnet více možna i perfektně,exelentní prostě suprově angličtině ve hře.Proč ?Děj je důležitý,jako například u assassins a jiných .Poprosil bych vás jak se mám zdokonalit anichž bych dotoho vrazil peníze ,jsem na angličtinu blby a moc tomu nerozumím,a to je chyba .Děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Opravdu to nejde tak snadno, jak si představuješ. Základ, který se naučíš třeba ve škole, nebo i na tom netu je gramatika. Jenže to není všechno, pak přichází na řadu slovní zásoba. Ta se naučí pouze tak, že budeš s jazykem aktivně pracovat, číst v angličtině, jak zde už padlo mluvit v angličtině, apod. A to vůbec nemluvím o různých idiomech a podobných srandičkách, které se b běžné komunikaci objevují více než často.

A samozřejmě, nemluvíme zde o měsících, ale letech práce. Pak teprve budeš umět jazyk slušně. Perfektně porozumět jazyku je práce víceméně na celý život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vidíš to jak Hurvínek válku. :D Já se učím anglicky už od 5 let. Teďka na vejšce mám přímo obor Anglický jazyk. Mám státnice, kamaráda z USA a stejnak někdy hovno rozumím ve hrách. Když mám nějakou hru, u který nemám titulky a sem v nějaký pořádný akci, tak nemám čas poslouchat tu angličtinu a nějak mi to uteče. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu