Jump to content

Ztráta dat


silver
 Share

Recommended Posts

Takže, jestli tomu správně rozumím, tak máš na oddílu C:\ nainstalovaný Win XP (který tam byly jako první), pak máš oddíl D:\, do kterýho sis nainstaloval v těch Win XP nějaký hry. A teď jsi nainstaloval na oddíl H:\ Windows 7, a hry z D:\ ti nejdou spustit, je to tak?

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že by stačilo v XP exportovat klíče v registru ke konkrétním hrám, a naimportovat je do registru ve Win7. Myslím, že struktura registru se nezměnila, takže by to mělo fungovat. Není to ale práce vyloženě pro laika, bylo by dobré rozumět tomu, co chceš udělat...

Link to comment
Share on other sites

Jak radí Dark_user, můžeš hry nainstalovat znovu pod Win 7, akorát teda budeš mít každou hru fyzicky na disku 2x. Nebo ve Start menu dej Spustit, napiš regedit, a v HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE si najdi všechny hry, co chceš hrát i pod win 7, označ si je, klikni pravým tlačítkem myši a dej export. Vznikne ti .reg soubor, který spustíš ve Win 7 a poté by měla hra normálně fungovat. Nemusí to platit u všech her, ale u většiny by to mělo fungovat.

Link to comment
Share on other sites

je to vcelku fuk, třeba přímo na root C: nebo D: nebo H:, jde o to abys mohl ve Win 7 ten soubor spustit (např. doubleclickem).

Btw. některé programy nebo hry můžou mít nějaké informace uložené i v HKEY_LOCAL_USER, popřípadě (pokud jsou programátoři tak trošku prasata) kdekoli jinde v registru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy