Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký je váš sen ? (ohledně auta)


PeterCent

Recommended Posts

No jasný skodovky se mačkaj jak papír. Nesmí se narazit :-) Fabie jsou dobré káry ale taky po ní netoužim, nelíbí se mi vzhledově a ta palubovka vypadá jak kdybych seděl za stolem. Jinak motorově je to dobré ty 1,4 jedou.

2Olaf : citoreny raději nebrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

2 Olaf: ještě řekni kolik bere v tom MB servisu a ten šéf :) díky

No přesně nevim, ale kolem tak 1800 -2000 kč na hoďku řekl bych, zhruba takhle si řeknou v originál Audi, takže u merglu to zase takovej rozdíl nebude.

No a šéf bere nevim kolik, ale málo to asi nebude, vzhledem k tomu, že má na víkendy ještě nové SL600 :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....., jako o zážitek z jízdy, komfort, bezpečnost.

presne tak bych to nakonec rekl asi tak ze mi je jendo jaky to je auto atd hlavne at je pekny(pro good image) a pohodlny . to bude pro me za 4 roky hlavni pri vyberu auta a klidne at to ma maximalku 150kmh hlavne ze bude poodlicko nejradsi bych asi koupil obytny auto z pohledu comfortu a to mini z pohledu image......jo a jeste by mi nevadil new WV Golf.....jink chapu ze ty naklady sou asi vysoky ale dyz nejsi blb a umis ridit tak se nenabouras a kdyz auto pekne udrzujes tak se s nim toho moc stat nemuze......jinak stale se drzim toho ze skoda=obycejny vzhledove a pekny na prd auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no o itala se můžeš starat jak chceš a stejně se to bude srát :D :lol:

tak samozřejmě, fabie neni auto na image, ale jak tady (myslim že LOPO_X) chtěl Punto a tvrdě na to šetřil, tak si myslim že je lepší koupit ojetou fabii, nebo něco podobnýho......

Olaf: no jo no, tak ale S60 a fabie je trochu rozdíl :D , jinak S60 má teta (zdědila po strejcoj) a jako u saabu krásnej interiér, podvozek super, bezpečí jakbysmet ale ten servis v orginál volvo servise....to je děs, myslim finančně..... :( sou to hrozný pálky...jinak u novejch Volv se mi nelíbí ten jejich malinkatý placatý přístrojový desky........to je hnus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak bych to nakonec rekl asi tak ze mi je jendo jaky to je auto atd hlavne at je pekny(pro good image) a pohodlny . to bude pro me za 4 roky hlavni pri vyberu auta a klidne at to ma maximalku 150kmh hlavne ze bude poodlicko nejradsi bych asi koupil obytny auto z pohledu comfortu a to mini z pohledu image......jo a jeste by mi nevadil new WV Golf.....jink chapu ze ty naklady sou asi vysoky ale dyz nejsi blb a umis ridit tak se nenabouras a kdyz auto pekne udrzujes tak se s nim toho moc stat nemuze......jinak stale se drzim toho ze skoda=obycejny vzhledove a pekny na prd auto

150km/h? stejně můžeš jet maximálně 130km/h... ale proč to je jasný...budeš mít přece bodů dost ne? a jinak nezáleží jenom na tom, jestli jsi nebo nejsi blb, nabourat můžeš i když dodbžuješ předpisy, někdo tě naboří a co potom? :blink:

a jinak není to WV ale VW ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dyz nejsi blb a umis ridit tak se nenabouras a kdyz auto pekne udrzujes tak se s nim toho moc stat nemuze......j

hm tak tos rekl naprostou kravinu ... vis kolik lidi umre jenom tim ze to do nich nejakej mladej namachrovanej debil naboura ? porad slysis jak nekdo opilej zavinil nehodu kde zemreli nevini lidi ... muzes umet ridit dobre nebo ne , takovito lidi potkas vsude a kdykoli muze smect prave tebe ... !

to ani nemluvim o nasich silnicich kde je to jedna dira za druhou kde si muzes pohodlne urvat kolo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim s osmenem..vetsinou mlady kluci jezdej jak magori a potom umiraj neviny..furt samy bavoraky mercedesy ktery jezdej 300 jak prd..ho*no favorita a skodovku bych jim dal..maj papiry 14 dni a myslej si jaky sou to frajeri ze umej vsechno..tohle si muzou dovolit jen ridici WRC ktery vedi co to auto udela atd.. ale nakej mladej typek kterej si to kali 200 o tom nevi nic..pojede 200 v ty rychlosti mu praskne guma,nebo mu ustreli zadek a jelikoz je to mistr tak to nekam posle a co se pak stane.?? umiraj neviny kuli nakymu namystrovanymu blbeckovi..tydle frajirky nemam rad..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim s osmenem..vetsinou mlady kluci jezdej jak magori a potom umiraj neviny..furt samy bavoraky mercedesy ktery jezdej 300 jak prd..ho*no favorita a skodovku bych jim dal..maj papiry 14 dni a myslej si jaky sou to frajeri ze umej vsechno..tohle si muzou dovolit jen ridici WRC ktery vedi co to auto udela atd.. ale nakej mladej typek kterej si to kali 200 o tom nevi nic..pojede 200 v ty rychlosti mu praskne guma,nebo mu ustreli zadek a jelikoz je to mistr tak to nekam posle a co se pak stane.?? umiraj neviny kuli nakymu namystrovanymu blbeckovi..tydle frajirky nemam rad..

asi tak akorad ze vetsinou si jede jak rikas v nejakym novym auticku co mu koupil tatinek a sejme nejaky starsi auto kde jede cela rodina ... on z toho vyvazne celej ale pulka rodiny ze starsiho auta je mrtva .. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím,že mladí jezdí jako prasata...Každej by jen jezdil na plno,chce jet co nejvíc...plyn na podlaze a ruka v nočníku...

Mám mini coopra a nikdy jsem nejel víc jak 120,prostě dodržuju bezpečnost...A myslím,že rychlost není důležitá...Každej kdo vidí moje auto,tak se ptá co to jede maximálně...Když jsem půjčil auto kámošovi-nemá auto,jezdí s otcovou oktávkou a za hodinu mě volal,že roztrhl (či uškvařil)na okruhu pneumatiku-škoda 5000kč kvůli zbytečnosti...

Jinak punto bych teda nechtěl,dělal jsem v něm autoškolu a takový auto "k nezaplacení! hroznej šmejd...Bych nechtěl ani zadarmo,to si myslím,že i ta fábia je lepší...Aspoň si v tom člověk připadá,že sedí v autě,ale v tom puntu je to jak v angličáku.Jinak celkem slušný se mi zdá peugot 206-má kámoš a celkem slušný,aji se s tím pěkně jede,ale mini je mini...Ale teda za ty prachy...Nevěděl jsem,že to stojí takovou pálku...Ale budete se divit,jak pohodlný a ovladatelný auto je smart-ten pro dva,má přítelkyně a to je auto do města!Prej i celkem bezpečný!V tom se někdy sveste-je zážitek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proto taky dobrej řidič se pozná tak, že nemusí umět jezdit smykem a dělat píčoviny, který zvládne každej, dobrej řidič se pozná tak, že když příde nějakej průser tak se umí rychle rozhodnout a vyhodnotit situaci a zmírnit náraz a né zahamtnout brzdy, zavřít oči a čekat co se stane.....

a souhlas s tím že je chyba (v tomto případě rodičů) že mladýmu smrkáčoj s mokrym řidičákem koupej mergla kterej jezdí hovado a on pak dělá frajeřinky před slečnama a pak to dopadá jako napsal osmen......bohužel.....

proto se mi nelíbí, jak všichni nadávaj na motorkáře, ale kdo je na vině při nehodách motorek??? ale to je debata o něčem jiném

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nemyslím si,že všechny nehody zaviní jen mladí..

Například vozovky v čr jsou na strašné úrovni...Spousta aut v čr je v takovým stavu,že by je ani na silnice neměli pouštět,například již zmíněné škodovky 20let staré...

nejlepší to stejně bylo za "komunistů" všichni stejný auta,na výběr 3typy,barva byla věcí náhody a "nikdo nikomu nic nezáviděl"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jezdim v Práci s Fabii 1,4 a po Praze to jezdí dost slušně ... nemůžu si stšžovat .. když chci zmizet z křižovatky tak "dupnu na plyn" a už jsme pryč .... to jení jak Fabie v autoškole s motorem 1,2 a na plyn ... :) to jsme skoro tlačil aby to jelo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíš důchodce jo,to znám z vlastních zkušeností,když jsem před pár lety jezdil s dědou,kterej jezdí jednou za měsíc do globusu a to bere jako vrchol blaha zajet si do márketu:-D,přitom je to cca 10km od jejich baráku.Má starý UNO,technickou neřeší,světla nesvítí,jede jako prase,nehledí vpravo ani vlevo,auto vytáčí,pedál na podlaze...Toho potkat na silnici,tak se umlátíte...

2Bedbord:Buď rád,žes jezdil aspoň v tý fábii,já jezdil v fiat punto 1.1i 40kW (před 3 měsíci)a to se opravdu táhlo jak sopel.Když vidíte na silnici autoškolu jedoucí pomale,není to ,že by se bál řidič jet,ale že auto nejede:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autoškola je zážitek na celý život!Nejlepší jsou jízdy,když vás jede víc,já jezdil vždy s dvěma pohlednýma slečnama a aji sme pokecali...Ale prostě,jak se toho ženský bojí je strašný,vždycky úplně roztřepaný z toho,strach...vždycky po jízdě se báli už další jízdy.Hlavně řazení jim dělalo problém...A hlavně instruktor když je straší a "nervák" byli hlášky "nepředjíždej","nejezdi tak rychle","nevytáčej motor","zařaď"(v kopci řadit-sou nápady)...

Ale přiznám se,že se zadařilo dostat řidičák až napodruhý...

2Osmen:Koukám,že taky z Brna,není to punto černý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý řidič musí umět jezdit smykem, protože jak se pak zachová až smyk dostane. Hele řeknu ti to takhle, jedzdim od 14- po poli, furt jsem zkoušel co to umí , lecos jsem zažil. Autoškoal mi nedala vůbec nic, jezdit s C3 (horší než punto) bylo utrpení. Koupili jsme si s kámošem káru na kros, blbnem na poli nikoho neohrožujem, lítáme smykem a když to rozbijem nic se nestane. No hlavně k tý káře: Je to Opel Ascona motor předek, pohon zadních, staršně se přetáčí. Ridilo to hafo lidí, něktrý už rok dva řidičák a každej dostal hodiny, kdybys viděl ty vyděšený obličeje při 40 při smyku nevěřil bys. Sotva dejchali. A to měli vždycky přednášku jak se to přetáčí a že nemaj přidávat plyn do zatáčky.......

Takže je dobré i z autem blbnout abys věděl co to dělá. V rychlosti to vždy není, je to hlavně o předvídavosti. Je uplně šumák jestli jedeš mimo město 90 nebo sto když nedokážeš předvídat co bude za zatáčkou a počítat s tím, vidím rovinu jedu, vidím horizont, počítám že by se tam mohlo něco objevit. V tom to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak bych to nakonec rekl asi tak ze mi je jendo jaky to je auto atd hlavne at je pekny(pro good image) a pohodlny . to bude pro me za 4 roky hlavni pri vyberu auta a klidne at to ma maximalku 150kmh hlavne ze bude poodlicko nejradsi bych asi koupil obytny auto z pohledu comfortu a to mini z pohledu image......jo a jeste by mi nevadil new WV Golf.....jink chapu ze ty naklady sou asi vysoky ale dyz nejsi blb a umis ridit tak se nenabouras a kdyz auto pekne udrzujes tak se s nim toho moc stat nemuze......jinak stale se drzim toho ze skoda=obycejny vzhledove a pekny na prd auto

To jak řídíš, je úplně jedno, co se týká údržby. Takový pěkný Ečko si každej nevim kolik, 15 tkm ? Řekne o servis, přijedeš do servisu, za hodinu práce jim tam necháš tak dva litry bez dépéhá, k tomu ti vymění tady žárovku a tady tuhle sračičku a jsi tam za pět až deset. A to s tim autem nic nemáš.

Pokud jde o tu diskuzi ohledně bezpečnosti. K tomu se dá dodat jen jedno, "správnej" nebo nevim, jak to nazvat, řidič, umí předvídat. Nevalíš si to kilem po městě, pořád podvědomě přemejšlíš, kam bys to poslal, kdyby to tobě poslal před auto támhle borec z vedlejší, pač se baví se slepičkou vedle sebe, atd. Tolikrát už mi takový přemejšlení zachránilo prdel, že na to nedám dopustit. Čekáš, že frajer před tebou odbočí bez blinkru, pač vidíš, jak jede, a on to tam fakt pošle, atp.

A k těm hovádům na silnicích, dobrý p*čusové jsou taky takový ti blbečci ve služebních oktávkách 1,9 tédéí f metle na hlínách, p-čo, co tě problikávaj na dálnici, když si kamiony před tebou dávaj GP v předjíždění a když si tě "pak daj" pak je všechny do kopce musíš podjet v 130 v odstavným pruhu, pač do toho kopce se prostě rozjet neumí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu