Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

help me.... Problém s vypalováním!!!!!


T.Curtis

Otázka

Ahoj mám problém s vypalováním. Když dám vypalovat hru tak misto XGD2DVD mi to furt píše DVD-ROM. Vypálí mi to v pohodě, ale xbox mi to nenačte. Už jsem si kvůly toho koupil novou vypalovačku LG GH22NS40 je na něm nejnovější firmware, ale stále nic. Už jsem zničil 5 dvd+r dl verbatim. Ještě pár a pujdu jsi to asi hodit :D. Tady jsem přiložil pár obrázku post-20365-14687155261839_thumb.jpg

CRC jsem přeskočil je 100% v pořádku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak tady to je jo a mám firmware 1.6 lite-on takže mám active disc

jo a nepíše to nic jenom najede obrázek XBOX 360 a dashboard mám taky ten nejnovější

ten týpek co mi to prodával tak mi ktomu dal asi 15 her a všechno jede i modern warfare 2 který má wawe 4, ale zajimavé je, že to pomě nechce active disc jenom jednou a pak už né. Tak jsem ztoho magor. No to je jedno mě jde jenom o to proč tam nemám místo DVD-ROM XGD2DVD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ... CoD6 je patchnutej na wave 2, to se dělá, pokud máš iX 1.5 nebo starší a nebo pokud navíš jakej máš iXtreme. Možná ani pořádně nevěděl jakej má firmware, doporučuju toho Tekkena 6 patchnout na wave 2, potom znova vypálit a máš po starostech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S tim ActiveISO ti nepomůžu, potřeboval bych to vidět ... dáš ho do mechaniky a co ti to napíše? Každopádně hra je vypálená dobře, tam problém neni. S největší pravděpodobní bude v tý wave. Pokud by měl iX 1.6, mohl patchovat jen na wave 3 aby se vyhnul ActiveISU, hlava mi nebere, proč to patchoval na wave 2. Ale jak vidíš wave 2 funguje, takže patchem na wave to vyřešíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže mi asi nic jiného nezbývá než zajít za někým kdo flashuje xbox zeptat se ho jaký mám firmware a když tak nahrát nový. No a bude mi na 100% hrát ta hra na xbou je vše v pořádku teda. Abych jsi náhodou neflasnul xbox a stejně by mi ty moje pálený hry nejely. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Že je to patchnutý na wave 2 jsem zjistil podle video CRC (91410773), což odpovídá wave 2. Zkus nahodit toho Tekkena přes to ActiveISO, takhle na dálku ti s tim moc nepomůžu. Jak už jsem řekl, určitě to vyřeší patch Tekkena na wave 2 a opětovný vypálení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak wawe 3 taky fungují. Já jsem z toho magor. Buď mám špatně vypálené active iso (myslím si že né) a nebo mám firmware 1.51 všechno na to ukazuje. A nevíš jak to vypadá s firmware 1.7 jestli mám ještě počkat a nebo jsi mám zajít to flashnout na 1.61? Jinak díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Záleží na tom jakou máš mechaniku ... podívej se do topicu pro začátečníky, jestli nevíš jak to zjistit. iX 1.7 neni a nebude. Místo toho je iX LT 1.1 (Lite touch), kterej přehraje všechny wave bez ActiveISA a můžeš s ním na live, protože je prozatím nedetekovatelný. Bohužel je jenom pro liteon a benq, ale podle data, kdy jsi Xbox kupoval bych hádal, že máš liteon, takže si skoč za flasherem at ti tam hodí LT 1.1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu