Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jiný způsob vypalování ?


mraker

Otázka

Dobrý den ,začal jsem stahovat Fifu 2010 wc. viz http://www.wareznet.cz/viewtopic.php?f=88&t=337134 Po stažení a následném rozbalení jsem dosáhl pouzze1souboru a to :viz obrázek .Nevím jak to vypálit,vím že zde jsem mnel vzdy image a dvd soubor a vypaloval dvd soubor,u tohodle případu nevím,děkuju za pomoc . post-28458-14687155266516_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zajimavý ... DVD soubor tam opravdu neni? V tom případě ho vytvoř manuálně.

Nic se neděje, stačí v PC vytvořit normální textový soubor a do něj napsat:
LayerBreak=1913760

hra.iso

Přičemž slovo "hra" musíte nahradit názvem ISO souboru. Potom soubor uložte a koncovku změňte na DVD. To je vše.

Pokud se vám to nechce dělat přes notepad, tak můžete použít program abgx, kde stačí jen vybrat ISO a program sám vytvoří soubor DVD (musíte mít v menu zaškrtnuto create a DVD file).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok ,jen takovej blbejdotaz samozřejmne :) už to mám přejmenované na South Africa ale né na South Africa.dvd protože se to pak bude jmenovat South Africa.dvd a to je blbost proto jsem bezjmený soubor (do neho napsal .dvd ted je v tom formatu dvd predpokladam nebo spíš místo formátu má danou koncovku,a jmenuje se South Africa jen je to v pořadku ok ?:) jen aby jsme si ujasnili fakta :) radši 2 měř a jednou řež jinak 45 Kč venku xD(za dvd ) xd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ty pracuješ s PRŮZKUMNÍKEM WINDOWS . Proto nemáš za názvy souborů přípony ( .dvd a .iso ) . Nauč se pracovat s TOTAL COMMANDEREM . Ten je na práci se soubory lepší a tam by jsi to viděl správně tak jak ti radí KeNnY a drsnak 4 . Máš pravdu , že v průzkumníku to už nemá být South Africa .dvd ( protože by nesouhlasily názvy těch dvou souborů - název souboru a název přípony jsou dvě různé věci ),ale jen South Africa a pod tím bude Soubor DVD a pod tím 1 kB .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu