Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jailbreak iOS 4 - iPhone 3G & iPT2G ~ RedSn0w


Galaxy

Recommended Posts

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Nechci zakládat novej topic, tak to šoupnu sem.

Po updatu na iOS 4.0 vše fungovalo, po JailBreaku nemohu posílat MMS, ani v nastavení to neni. Nechci nějaké apps, přes které to jde, spíše něco jak to zase nakopnu :D

A pak multitasking na 3G, po JailBreaku vše ready, nahraju 5-6 apps a apps nepada do lišty, sice jsou na pozadí, ale musim je killovat přes SBSettings :D

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ak ti to pojde hod sem návod.Robil si to cen windows dúfam..

Navod uz sem psal na tom Iphone.cz ale tady to mas...

Tak mam zmenu, vypada to, ze mi to jede. Nevim jakto, ale zmenil jsem pouze jedine. Jak jsem downgradoval na 3.1.2 tak jsem menil hosts file na saurikuv server a nechal to tak. Ale ted me napadlo ze by to mohlo nejak blbnout s overovanim nebo tak neco, kdyz delam ios4 tak jsem to proste vratil zpatky (tzn. pouzil hosts file, kde neni saurikuv server ala apple). Mam itunes v 9.2 a w7 a proste jsem provedl downgrade na 3.1.2. Pak dal blackrain, a pak jel pul dne na telfonu pac jsem nevedel jak to fixnout. Ted jsem to udelal s tim hosts a vypada ze se to nahrava, zadne errory.....dam vedet vysledek icon_wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zinglbee, s MMSkama nevim, asi nejakej bug u jailbreaku - snad vydaji fix. A s tim multitaskingem - podle me to takhle bude porad, protoze 3G na to neni stavene. (mozna to byl jeden z duvodu, proc to tam Apple zakazal)

Doommaster, http://www.redmondpie.com/ios-4.0-for-iphone-2g-ipod-touch-1g/, ale neni to iOS 4, nybrz predelany 3.1.3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto to dělám vždy a přesto mi to příjde o malinko, v některých místech více pomalejší. Ale dalo se to čekat, přechod na 3GS nebo 4 se nevyhnutelně blíží :love:

Presne zatim se na ios4 nehrnu a az prijde IP4 a odsrani bug s prijmem signalu tak kupuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Galaxy, DeMaio....kdokoli : Prosim o vysvetleni neceho pokud vite. Ptal jsem se na to i na iphone.cz foru, ale nejaky dobrak admin mi to tam cele smazal vcetene mych vsech prispevku (dobry pristup :) )

Jak je to s verzi basebandu ? Kdyz upgraduju na vysii verzi firmware os, tak se updatuje i bb. Napr, kdyz mam ted 05.11.07 tak kdyz tam dam ofiko ios4 updatne mi to i verzi bb na nejakou vyssi? Pokud ano, funguje to stejnym zpusobem i zpet ? Kdyz si pak stahnu treba fw 3.1.2 a restornu iphone s nim, natlaci mi tam i nizsi verzi bb ?Pokud to takhle nejde , proc ? Videl jsem clanky na netu nejake ze downgrade bb pres nejaky program, ale nevim jestli se to netykalo jen urcitych verzi bb, nebo jestli to dela nekdo pokazde co vyjde nova verze bb, aby se dalo prejit na nizsi predchozi verzi.

Ocenim podrobnejsi odpoved , diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou verzi Basebandu. Downgrade nefunguje, fungoval by jedine v tom pripade, ze bys ho z iPhonu vymazal (a to vubec nevim jak) a nainstaloval i s nejakym starsim FW. Nejde to z jedineho duvodu - baseband (vlastne ta cast mobilu, kterou se vola) a FW jsou uplne nekde jinde v iP. Takze kdyz downgradnes BB, nedowngradne se FW a naopak. A proc se upgraduje oboje dohromady? Protoze v tom .ipsw baliku (ten, co pouzivate pri restoru, instalaci noveho FW) s firmwarem je oboje. Z toho duvodu se delaji custom firmwary, ktere ten upgrade basebandu neobsahuji, aby sel iPhone odblokovat i v dobe, kdy neni venku unlock na ten BB, jenz je v tom urcitem FW..

A s tim iPhone forem, ja tam vubec nechodim, pred casem mi vyhrozovali dozivotnim banem za to, ze jsem jim cracknul jednu app. Ani nevim, jestli slib splnili. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, diky moc za celkem prehlednou a rychlou odpoved chlape. Me to azcalo azjimat v podstate z duvodu, ze jsem sice rozjel ten ios4 na tom svem gs-ku, ale tim ze to nekdo delal jako custom fw pres ten pwntoool, tak ten team co dela pwnage tool si dava do znaku misto nakousnuteho jablicka ananas. Ted, pokazde kdyz zapinam phone, koukam na ananas :) No,a tak si rikam...vysel snowbreeze co umi jailbreaknout gsko se starym bootromem tak si stahnu ofiko ios4 (zbavim se ananasu) a pote pouziju snowbreeze. Ale strasi me myslenka, ze po ofiko update se mi zvysi i verze bb a co kdyz to pak z nejakeho duvodu bude hazet errory nebo tak neco behem toho snowbreeze,a budu nucen budto prejit na ten ananas custom ff ios4 nebo na 3.1.2 a pri downgrade na 3.1.2 mam obavu aby nerval ze mam novejsi verzi bb nez jakou ma v sobe on. Tak snad to nezni moc chaoticky. Vsechno tohle chci vedet proste abych mel lepsi prehled obecne a prijde mi, ze kdyz se na tohle zeptam na iphone.cz a maznou me, tak ze se asi zachovam obdobne jako ty...neni treba se ptat nekde, kde se zachovaji tak jako oni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste jsem si treba vsimnul, ze diky tomu ze ten custom fw je delany nekde v zahranici tak ze nektere aplikaci berou jako tvou primarni lokalizaci anglictinu. Treba navigon mam na origo fw v cestine, ale na tom custom fw je anglicky. Divne...nic jsem neprenastavoval, abych si to zmenil sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu