Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP Go - nejde Wi-Fi


Freddy33

Otázka

Mám PSP Go jeden den a zkoušel sem se připojit na Wi-fi domácí síť a nejde mi to, poraďte prosím, kde je problém???

Už sem docela zoufalej zkouším všechno možné...

Nastavení na Routeru: WPA-PSK a filtr MAC adress vypnutý

SSID nastaven správně

WPA Key taky, zkoušel se to třeba na mobilu smazat a zadat to stejné, co na PSP mobil se připojí PSP ne

Na PSP jsem zkoušel různý kombinace a stále nic, ať sem nastavil IP, DNS atd. ručně, nebo automaticky...pořád nic, poraďte prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Zkusil bych v routeru zmenit typ sifrovani , tusim ze WPA-PSK by melo psp podporovat , ale nejsem si jisty . Pockej az nekdo napise kdo to vi urcite , tusim ze vcera se to tu nekde probiralo , zkusim pohledat . Heslo zadavas dobre ?

edit , tady mrkni :

http://console-forum.net/showthread.php?t=96091

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Možná bych ti mohl pomoct. Není to náhodou tím, že máš nastevené na routeru např. 802.11 g + 802.11 b + 802.11 n? Protože takto ti to to PSP nenajde, musíš mít nastavené jenom to, co PSP podporuje a to je 802.11 g;). Takže zkus dát jenom 802.11 g a možná to půjde. Mám router Belkin a musel jsem to takto nastavit, protože když jsem měl spuštěné všechny tři módy, tak mi to PSP nenašlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Možná bych ti mohl pomoct. Není to náhodou tím, že máš nastevené na routeru např. 802.11 g + 802.11 b + 802.11 n? Protože takto ti to to PSP nenajde, musíš mít nastavené jenom to, co PSP podporuje a to je 802.11 g;). Takže zkus dát jenom 802.11 g a možná to půjde. Mám router Belkin a musel jsem to takto nastavit, protože když jsem měl spuštěné všechny tři módy, tak mi to PSP nenašlo.

PSP podporuje jen 802.11b :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
bohužel netuším, kde se to nastavuje a hlavně se obávám, abych pak neměl pomalejší připojení na notebooky nebo mobil

vím, že to bude zase někde tam, co jsem nastavil to zabezpečení, ovšem netuším kde, poraďte prosím

router mám D-Link Di-524Up

Do prohlizece natukej IP tveho routeru (mela by to byt tvoje brana - tu zjistis treba pres -> start>spustit>cmd>ipconfig /all), prihlas se (defaultni jmena a hesla byvaji admin nebo administrator atd. - vice v navodu nebo -> google) a tam to najdes. Urcite to nenastavuj jen na 802.11b, to je zbytecne, to by ti pak cela wifi doma jela na 11mbit. Nastav si tam 802.11b+802.11g (tak to mam take a vse mi perfektne funguje). Spis se podivej, jestli tam nemas nejake spesl technologie aktivovane. A zkus (docasne) vypnout to sifrovani (tak zjistis, jestli neni chyba v nem - jak uz tu nekdo psal).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem nasel demo te tvoji administrace na netu.

Takze nastav vse jako tady: http://support.dlink.com/emulators/di524_revc/h_wireless.html

a tady http://support.dlink.com/emulators/di524_revc/adv_perform.html

A cast DHCP server nastav jako tady: http://support.dlink.com/emulators/di524_revc/h_dhcp.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Normalne das pridat novou sit, infrastructure, das scan, vyberes sit, ssid nechas, takze jen sipku doprava, ip nechas na easy nebo jak tam tomu nadavaji (tzn. pouziti dhcp).. proste vsechno odmackas pravym a nakonci das test connection.. melo by to jet. Mas do toho routeru pripojene i nejake jine zarizeni? Notebook nebo PC? Pres WiFi? Pokud ano, tak by to melo jet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak já už nevím, asi s tím švihnu, ať to nastavím, jak to nastavím a na routeru to nastavím, jak si mi poslal, tak se to nepřipojí, ba naopak, je lepsí když mám zaplé aspon WEP, pže když nemám vůbec zaplé šifrování, tak to hodí tu první chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Reklamaci Ti neuznaji, protoze WiFi modul normalne funguje (jinak by ti to ani tu tvoji wifi nevyhledalo) takze si usetri cas :)

Router taky normalne funguje, protoze jsi k nemu pripojeny jinymi zarizenimi.

Rada: zkus jiny router, tenhle si asi s PSP nerozumi - jine vysvetleni opravdu nemam. Pokud jiny pujde, tak nejaky osvedceny kup z eBaye nebo v nejakem bazaru nebo z aukra - to te vyjde na par stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To se mi moc nechce, kupovat novej router, tenhle mám cca 3 měsíce...asi budu muset vyrazit někam do města na Free wifi a zkusit to tam...případně budu muset asi vyrazit na nějakou větší večeři a stáhnout si při ní ty hry...:)

Ještě to budu zkoušet připojit, ale nevím no...:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To se mi moc nechce, kupovat novej router, tenhle mám cca 3 měsíce...asi budu muset vyrazit někam do města na Free wifi a zkusit to tam...případně budu muset asi vyrazit na nějakou větší večeři a stáhnout si při ní ty hry...:)

Ještě to budu zkoušet připojit, ale nevím no...:/

Taky bych řekl, že to asi nevyřešíš, když se to doteď nevyřešilo. Dřív jsem měl USB Wifinu, přesně tu, na kterou je tu návod, všechno jsem měl nastavené správně, ale nešlo to. S novým routerem to šlo hned. Tak hodně štěstí;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu