Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

WII ver. 4.3E


koren5

Otázka

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Uz to nekdo zkousel podle toho navodu vyse ( http://www.wiihacks.com/general-homebrew-hack-issues/61574-4-3-fix.html )? Chystam si to ted v praci pres option 3,...je to celkem pochopitelny, vsechno mam stazeny, vecer to asi zkusim, tak sem se chtel jen zeptat, jestli uz do toho sel nekdo prede mnou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja jsem to dneska skousel http://www.wiihacks.com/general-home...4-4-3-fix.html optio 3 normalne to stahnu extrahuju na sd kartu a když ju vložím do wii a kliknu na sd card menu tak tam nemam nic vy nekdo co stim?

ja se k tomu bohuzel nedostal, takze me to doufam ceka dnes vecer uz se tesim na to badani :D dej mi 12 hodin na odpoved :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Johny, ked si tie subory das na sd kartu a pichnes to do wii tak nist neuvidis, musis najprv spustit indiana lega, zahrat si udelat save, pak ten save vymazes a spusti sa ti hackmii, napsal sem to strasne ale strasne z pameti, mozna je tam chybicka, proste cti si presne ten navod jak to tam stoji, ja to necet, na wiizone v komentarich na update 4.3 mas jeden link kterej vypada dobre, spusti si to video a podivej se jak to presne udelali, taky to muzou byt vsechno haluze a bricknes si wii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Johny, ked si tie subory das na sd kartu a pichnes to do wii tak nist neuvidis, musis najprv spustit indiana lega, zahrat si udelat save, pak ten save vymazes a spusti sa ti hackmii, napsal sem to strasne ale strasne z pameti, mozna je tam chybicka, proste cti si presne ten navod jak to tam stoji, ja to necet, na wiizone v komentarich na update 4.3 mas jeden link kterej vypada dobre, spusti si to video a podivej se jak to presne udelali, taky to muzou byt vsechno haluze a bricknes si wii.

Kamarade, kdyz si to necetl, tak tady neval takovy bludy podle option 3 to jde bez jakyhokoli hrani, zrovna to sypu na SD kartu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze jelikoz mam jeste i jiny veci na starost nez jen sedet u wiicka, tak prvni pokus na rychlo nevysel, nini shanim informace dale o option 3 protoze ten zminenej kanal se na sd karte neobjevi (nejspis to je potreba nakopirovat do nejakyho adresare).

Navic virgin je na wii ktery jeste nebyly modnuty v predchazejicich verzich firmware jak sem se dosetl, ale nevim jestli to ma vliv, kazdopadne to budu zkouset dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze jelikoz sem se s tim ted rval, tak sem dosel k nazoru, ze sem bootmi instaloval pod nizsi verzi nez 4.2 a update 4.2 mi ho smazalo, jelikoz mi hbc i backup loader pod 4.2. dal fungoval po upgradu, tak sem se s bootmi nezatezoval.

chce to vyzkouset od nekoho, kdo si je jistej ze ve verzi 4.2 mel bootmii, potom by to melo chodit v poradku.

Kdybych k tomu nepoustel parchanty tak sem mel 4.2 a vesele sem hral,..no nic je patek, asi tomu venuju dalsi noc :D

Jeste az se dostanu dom zjistim jestli po startu blikne nebo ne,..nejsem si uplne jistej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vis ja tej verzi 3 zatim moc neverim, proto sem napsal ten prispevek bez toho abych to cetl, na wiizone.sk hodne vo tom diskutujou, myslim si ze sou to dobri chalani. Podla mojich informaci bez toho abys pouzil indiana jones nebo super spash se nedostanes do hackmii a taky ikdyz mas ty hry tak pokud si tam pred tim nemel softmod tak by to taky nemelo jit. Kouknis e na tuhle stranku esli ti to nepomuze http://www.wiisos.com/showthread.php?t=38544, jinak bigM tvrdi ze

vetsina informaci zatial su blafy a ze je treba pockat na oficialni HBC, ja mam 4.2 takze ja skouset nemuzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vis ja tej verzi 3 zatim moc neverim, proto sem napsal ten prispevek bez toho abych to cetl, na wiizone.sk hodne vo tom diskutujou, myslim si ze sou to dobri chalani. Podla mojich informaci bez toho abys pouzil indiana jones nebo super spash se nedostanes do hackmii a taky ikdyz mas ty hry tak pokud si tam pred tim nemel softmod tak by to taky nemelo jit. Kouknis e na tuhle stranku esli ti to nepomuze http://www.wiisos.com/showthread.php?t=38544, jinak bigM tvrdi ze

vetsina informaci zatial su blafy a ze je treba pockat na oficialni HBC, ja mam 4.2 takze ja skouset nemuzu.

Ty tady plkas akorat do vzduchu, proc bys jako nemohl vyzkouset na 4.2E jestli ti naskoci bootmii a jestli se ti rozjede hbc z sdkarty? co na tom nemuzes? NIC, nic to neudela a klidne muzes pres power a reset zase vyskocit a dal pouzivat tu svoji 4.2, jenze ty tady raci plkas o tom jak si nekde cetl. Vladnu anglictinou, nemcinou a francouzstinou a mam tech for prectenejch tak 5x tolik co ty. Problem je ten, ze verze 4.2 prepisovala v nand boot2 sektory a ja ve verzi 4.2 neaktualizoval bootmii, teda podle me dostupnejch informaci. Nevim proc sem to neudelal, ale uz je to hodne davno, delal sem to jako jeden z prvnich.

Timhle bych poprosil ty co nemaj dirku stazenou strachem, ze si bricknou wii, jestli by vyzkouseli option 3 na verzi 4.2,..jen jestli jim to nabootuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vis co si mytslim? ze ses vobycejnej debil, ak ked citas 5x viac foru nez ja, ovladas ang, nem fran, to ses jako jedinej na svete? Umis japonsky aj svedsky?Vubec sem nepochopil proc mam skouset na 4,2 verzi hbc pro 4,3,Kdyz si napsal prvni prispevek tak sem se smal tvoji blbosti jak to do 12 hodin rozchodis. Kdyby totiz ta verze 3 fungovala, a je na nete uz asopn 3tejdny, tak by to urcite napsali i jine stranky. Tobe to ale nedochazi, protoze ses zahledenej do svoji seriozni blbosti. S pozdravem Svetu mir.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jinak este jeden pokus, ale me to na 4,2 nejde, stahni si z www.wiizone.sk, wiihackultimate.zip, a skus to nabootovat z toho, je to asi blbost ale skus zkombinovat wiihackultimate s tim 4,3 cboot2, mozna te to pusti., ja to skusil a me na sd karte nacetl bannerbomber ale povedal mi ze na moji konzoli to nejde spustit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen se zeptam...wii jsem kupoval v prosinci 2009, pricemz to byla jeste verze 4.2E...mam ji dobre upravenou, mam tam i tu ochranu preeloader, aby se mi nahodou wiicko samo nechtelo aktualizovat, pripadne aby se hry nechtely aktualizovat...cili jedine, co se mi obcas chce aktualizovat, je HBC....

Nedavno jsem kamaradovi pomahal hacknout taktez 4.2E, pricemz najednou koukam, ze je jiz 4.3E...je tam nejaky vyznamny duvod, proc zacit premyslet o upgradu jinak 100% fungujici 4.2E s mym USB HDD? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

first sorry seriousS, vytocils me ale ne doopravdy, protoze ja jsem v pohode.Vis ja to vsechno pisu dycky tak laicky, z hlavy, podle logiky, hodne se mylim a zdalo se mi ze jdes po me. Takze v poho, kdykoliv pomuzu nebo se zucastnim diskuse. Xkovi, nedelej update. Vsechny hry fungujou i na 4,1, ponevadz jak sme minule vedli vasnivou diskusi, hry nejsou odvisle od firmwaru. Esli ti funguje usb loader tak bud rad. To co funguje netreba updatovat, to co nefunguje, je treba se nejdriv poradit. V kazdym pripade 4,3 je zatim problem. Ja mam 4,2 ale kliodne bych si nechal i 3,4. Takze pokud nechces experimentovat tak nikdy nic neupdatuj, ani HBC, pokud nemas zjisteny ze je to v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu