Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozdělený externí disk - jak na to ?


wellkey

Otázka

Prosím o radu.

Mám rozdělený externí disk s tím že jedna jeho část 16GB je využívána xboxem k ukádání pozic atp. Druhá datová část na které mám uložené soubory mp3, avi se nezobrazuje. Je ve formátu FAT 32 a předtím než jsem disk použil přímo pro xbox pracoval normálně. Nyní se mi zobrazuje jen jedna část disku. Poradíte někdo co s tím, jak na to ?

Díky moc všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Naformátoval jsi ho v xboxu, nebo pouze použil funkci pro konfiguraci ? Pokud jsi ho rozdělil na dvě partition, tak xbox vidí pouze tu první a z druhé nic nepřečte.

edit: sakra teprve teď jsem si všiml, že tady ten pán odpovídá na rok staré téma... proboha proč ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Naformátoval jsi ho v xboxu, nebo pouze použil funkci pro konfiguraci ? Pokud jsi ho rozdělil na dvě partition, tak xbox vidí pouze tu první a z druhé nic nepřečte.

edit: sakra teprve teď jsem si všiml, že tady ten pán odpovídá na rok staré téma... proboha proč ?

Lebo z toho nadsenia, ze ma X360 a je clenom tohto fora, ma v hlave zmatok a nevidi na datumy prispevkov :D

A ja ze preco je tu tolko mnou nepozretych topikov. A to ELVIS vstal zmrtvych a chce dobehnut co zameskal :D Nech ide radsej ku gitare...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu