Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Mě v posledních letech ve fotbalech chybí v ochozech vlajky klubů a tak dále. Koukáte se v telce na fočus a ochozy žijou, všude vlajky klubových barev a znaků a je jich na stadionech mrtě. Dnešní fotbaly tohle dnes už opomíjejí tu atmosféru stadionu a to mě mrzí. Jaké by to bylo kdyby se alespoň při začátku zápasu vynula obrovská vlajka například barcelony přes celý kotel od shora dolu jak tomu právě bývá. Mě se prostě zdá atmosféra právě fanoušků a všech diváků docela upadající. Jasný máme zde pravé chorály klubů, ale slyšet tři chorály pořád dokola je už taky trochu pasé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaká bude na každém obalu s jiným hráčem. V Anglii to bude útočník Wayne Rooney. Který hráč bude v Německu se dosud neví. Díky MCD za tuto informaci.

Kaká will be on every cover with another player. It will be the English attacker Wayne Rooney in England (UK). Which player it'll be in Germany isn't released yet. Thanks to MCD for this information.

zdroj : fifa4fans.de

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poslední dvě videa jsou z pc:roll:

jinak KAKÁ A ROONEY?ježiši kriste....rooney už tam byl a kaká po letošní sezóně kdy ani nehrál...jde o marketing tak at tam šoupnou messiho a je to

Rooney ma s EA super luxusni smlouvu, takze si nemuzou dovolit ho naky rok opomenout...Je tam uz od fify 06

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já poznal že je to blb už dvakrát a to za jeden den ! (za dnešek).... Nadává tady Messimu, potom ty mu napíšeš něco v tom stejným smyslu, a on : klid,potom se tady na foru někdo ptal, kde sežene FIFU 10 v CZ a on, neumíš anglicky ? prostě blb a lolek no :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu