Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Origo nemám:roll:ale mám flash LT+1.1 a nikdy jsem online s xboxem nebyl, ale ty soupisky bych si stáhnout chtěl, dle toho návodu na offline aktualizaci se mi to bohužel nepovedlo, píše mi to squads 1 je poškozen. Tak nevim jestli má cenu riskovat to online, co myslíš? Dík

jo pokud máš LT+ tak stím můžeš jít klidně na live i kdyby si neměl LT+ tak můžeš.to podporuje to že nedostaneš ban.tak se ničeho neboj.ten squads1 no na 11 jsem to nestahoval..protože u 10 jsem to stáhnul ale zase měl jsem gold.takže to šlo bez problému.popřípadně jsem si dokupoval ruzný aplikace..11 jsem zatím tak moc nezkoušel jen jsem si stahoval game face.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jo pokud máš LT+ tak stím můžeš jít klidně na live i kdyby si neměl LT+ tak můžeš.to podporuje to že nedostaneš ban.tak se ničeho neboj.ten squads1 no na 11 jsem to nestahoval..protože u 10 jsem to stáhnul ale zase měl jsem gold.takže to šlo bez problému.popřípadně jsem si dokupoval ruzný aplikace..11 jsem zatím tak moc nezkoušel jen jsem si stahoval game face.

Dík moc, ještě se tě zeptám, fifa 11 mám patchnutou, protože, LT+1.1 mám asi měsíc, před tím jsem měl flash 1.6. Nebylo by lepší tu fifu stáhnout znova? Abych nelezl na live s tou opatchovanou. Jde mi tedy jen o stáhnutí těch soupisek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimte jeste me napadlo,zapomnel jsem to napsat do navodu(nevim jestli to na to bude mit vliv):-)

Nejdriv presun personal settings a pote svuj profil se kterym hrajes.Pote vse udelej podle navodu.

a nahraj zpet svuj profil a potom Personal settings.

P.S. Mam dashboard ten nez vysel Kinect.:-)

Prosim tě jak se ti to povedlo aktualizovat? Proč nám to pořád píše squads 1 je poškozený, nevíš co děláme špatně? Tobě se to podařilo bez problémů? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimte jeste me napadlo,zapomnel jsem to napsat do navodu(nevim jestli to na to bude mit vliv):-)

Nejdriv presun personal settings a pote svuj profil se kterym hrajes.Pote vse udelej podle navodu.

a nahraj zpet svuj profil a potom Personal settings.

P.S. Mam dashboard ten nez vysel Kinect.:-)

Ahoj tak mě to taky píše že squads 1 je poškozen..... Napadlo mne jestli bys nebyl tak hodnej a neudělal Video-Návod....tam by jseme všichni viděli co děláme špatně.....Díky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak mě to taky píše že squads 1 je poškozen..... Napadlo mne jestli bys nebyl tak hodnej a neudělal Video-Návod....tam by jseme všichni viděli co děláme špatně.....Díky....

Pařmeni..a co kdyby jste to řešili přes live než takhle..jednodiše přes gold učet,popřípadně kopit i učet z bodama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pařmeni..a co kdyby jste to řešili přes live než takhle..jednodiše přes gold učet,popřípadně kopit i učet z bodama

No to právě asi nepujde když mám bananka..... To je jasný kdybych měl Live že to stáhnu ...... Jinak diky za radu....xD :cheesygrin::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to právě asi nepujde když mám bananka..... To je jasný kdybych měl Live že to stáhnu ...... Jinak diky za radu....xD :cheesygrin::D

no tak to je jednoduchá odpověd.jestli máš banana.tak to nech od bananovat..možné je to že si tam nemůžeš něco ukládat.kamarádovi se tohle stalo.že některý savy nebo něco podobnýho mu nešlo uložit.a zase něco šlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to je jednoduchá odpověd.jestli máš banana.tak to nech od bananovat..možné je to že si tam nemůžeš něco ukládat.kamarádovi se tohle stalo.že některý savy nebo něco podobnýho mu nešlo uložit.a zase něco šlo

lol ja mám ban na xbox live a to se od banovat neda......Nevýš o čem mluvíš xD ... my se zde bavíme o aktualizaci soupisek offline....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VSEM SE MOC OMLOUVAM,NASTALO Z ME STRANY POCHYBENI!!Spletl jsem si slozku od fify 10 a fify 11,kdyz jsem to ze zahranicniho fora pretahoval!!!:(

Slozka: 454108BC je na fifu 10. Musite to dat do: 454108F3 .

a je i zmena ve squads. spravne je Squads0 20110223204836

To znamena ze navod cely plati,jen slozku: 454108BC(Fifa 10) zamente za: 454108F3(Fifa11).

Mozna cisla se budou lehce lisit.Tohle je totiz navod na F10,ale soupisky na F11

Jen jak to pujde,tak navod cely upravim!!!

Omlouvam se a nezlobte se!!:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VSEM SE MOC OMLOUVAM,NASTALO Z ME STRANY POCHYBENI!!Spletl jsem si slozku od fify 10 a fify 11,kdyz jsem to ze zahranicniho fora pretahoval!!!:(

Slozka: 454108BC je na fifu 10. Musite to dat do: 454108F3 .

a je i zmena ve squads. spravne je Squads0 20110223204836

To znamena ze navod cely plati,jen slozku: 454108BC(Fifa 10) zamente za: 454108F3(Fifa11).

Mozna cisla se budou lehce lisit.Tohle je totiz navod na F10,ale soupisky na F11

Jen jak to pujde,tak navod cely upravim!!!

Omlouvam se a nezlobte se!!:(

Stejně to moc nechápu, jsem zvědav jestli se to podle toho upravenýho návodu podaří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, tak jsem tu zkusil, ale pak když dávám v tom xbox save editoru resign save, tak mně to vyhodí chybu:( že soubor squads využívá jiný proces :(

musiš když dáváš ten Resign save najet do složky Xbox Save Editor.....a tam vybrat soubor "KV" .....pak vše jede tak jak má...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu