Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

mám potázku hoši, pujde mi udělat offline update soupisek i když nemám flash ?:).. a nebo jak jste to udělali po netu jeestli to nějak dje? samotná fifa mi to neudělala..:(

Přiopoj do xboxu internet, založ si svůj profil, až ho založíš a budeš přihlášenej na xbox live, tak spust Fifa 11 a dej ve hře stáhnout aktualizace. Stáhnou se ti nejnovější soupisky a snad i nějaký patch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

U každého nového XBOXu je 3x měsíční Live zdarma, ale lze ho použít na jednom profilu pouze jednou.

BTW. Dost lidí mě přemlouvalo, abych začal hrát hru znovu, konkrétně FUT. Začal jsem, ale je mi z té hry opět úplně na blití. Takže už si FIFU nikdy nekoupím a už jí hrát nebudu. Můj názor na hru: Hodně hodně nepovedená parodie na fotbal s napůl funkčními servery, která nemá rozhodčího a statistiky hráčů losuje, podle toho, koho má radši.:blejt::blejt::blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ na stejnou věc jsem přišel už před nějakou dobou :D ale těším se s čím přijde Fifa 12
to asi kazdej..hlavne co bych privital aby tam bylo vic stadionu z anglicke a spanelske ligy..uz to melo byt v 11 a od 10 se toho co se tyce stadionu moc nezlepsilo:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to asi kazdej..hlavne co bych privital aby tam bylo vic stadionu z anglicke a spanelske ligy..uz to melo byt v 11 a od 10 se toho co se tyce stadionu moc nezlepsilo:(

posledni vec co em zajima...stadiony...spis at neco udelaji z bugama/chybama/nadrzovanim/ai atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to jsem si uz pomalu zacinal myslet ze fifa je lepsi nez pes.Hral jsem jen par zapasu ale jak vidim tak je na prd ale pes me taky v necem stve.

PES je uplne mimo. Tak do PES 9 to slo,Fifa byla kycovita a PES dobrej,ale ted je to hruza. To co se tam obcas stane rozum nebere a brankari vse vyrazi a porad lezi. Je to hrozne umely,Fifa je uz lepsi,ale porad ma hoodne co zlepsovat!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze obe hry maji po tomto roce, co zlepsovat. Herne se mi vic libil PES, možná proto, že jsem byl u Fify pořád vzteklej. :D (kvůli rozhodčímu, většinou :D). Navíc servery FIFY na tom nejsou zrovna nejlíp, protože mi to docela často padá. A je tam strašně moc ne-herních bugu, které vás akorát rozčilují. Navíc i systém střelby je úplně na nic, v PES tedy taky a v PES je naprosto nepochopitelný první dotyk s míčem. Ale to Fifa přebije nulovou inteligenci nepřepnutych hracu.

PES mi prijde lepe promakanejsi a dali si na nem vice zalezet, zato EA pouze vymyslelo nove mody a jak pridat dalsi funkce a je z toho spise jeste beta verze mesic pred vydanim, protoze plno z nich neni dotazenych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim, ze obe hry maji po tomto roce, co zlepsovat. Herne se mi vic libil PES, možná proto, že jsem byl u Fify pořád vzteklej. :D (kvůli rozhodčímu, většinou :D). Navíc servery FIFY na tom nejsou zrovna nejlíp, protože mi to docela často padá. A je tam strašně moc ne-herních bugu, které vás akorát rozčilují. Navíc i systém střelby je úplně na nic, v PES tedy taky a v PES je naprosto nepochopitelný první dotyk s míčem. Ale to Fifa přebije nulovou inteligenci nepřepnutych hracu.

PES mi prijde lepe promakanejsi a dali si na nem vice zalezet, zato EA pouze vymyslelo nove mody a jak pridat dalsi funkce a je z toho spise jeste beta verze mesic pred vydanim, protoze plno z nich neni dotazenych.

nejlepsi by bylo,kdyby se spojil EA a Konami a udelali spolecnej fotbal:) to by pak mozna byla pecka :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepsi by bylo,kdyby se spojil EA a Konami a udelali spolecnej fotbal:) to by pak mozna byla pecka :) :)

Přesně tak,to si říkáme taky s kámošema co hrají obě tyto hry.Chtělo by to kompromis,protože obě hry mají něco pro a proti.Jak píše nejvetsiborec viewpost-right.png přesně tak,systém střelby ve FIFĚ je hrozný,to mi mrtě vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak,to si říkáme taky s kámošema co hrají obě tyto hry.Chtělo by to kompromis,protože obě hry mají něco pro a proti.Jak píše nejvetsiborec viewpost-right.png přesně tak,systém střelby ve FIFĚ je hrozný,to mi mrtě vadí.
jj mohli by to spojit a urcite by to vypadalo hodne zajimave,ale pochybuju,ze k tomu dojde..:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

potřebuju radu - když se lognu na svůj live acc, a chci hrát jen s kámošem přátelák, tak z ničeho nic mám v týmech jména snad bez licence...nepřisel jsem na důvod, ikdyž se odloguju a zase zaloguju, tak furt stejný. nevím čim to je. nesetkali jste se stím? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Chci se zeptat,hrál sem 2 sezony a měl sem to jako manažer/hráč.Po sezoně mě odvolaly a já si vybral jiný tým.Jenže ten ovládám jako manažer,ale už tam nemůžu hrát za sebe i jako hráč.Nevíte co stim?Hráče už sem měl naexpenýho,tak bych o něj nerad přišel.Nebo jestli se mi to zobrazí normál v Be a Pro?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hráč ti zůstane i na potom. Když si rozehraješ novou sezonu. :D

Jinak tahle hra je asi opravdu nejhorší fotbal všech dob. Totální arkáda jak prase. Ale aspoň je zábavný (ty chyby v něm).

Když se vám povede nastřílet s Tomášem Řepkou 42 gólů za sezónu pouze přesnými střelami zpoza vápna (většina z nich milimetrové šibenice), tak mi nikdo neříkejte, že je tahle hra dobrá. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu