Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Prosím vás. Chci se zeptat, jak se sakra kopou přímáky? Já vždy jen zmáčknu decentně střelu. Ale to asi nebude to pravé ořechové. Mohl by jste mi někdo poradit? Já jsem za 4 sezony odehrané dal tak 1 - 2 goly za celou dobu. Přitom dostanu z každého druhého až třetího pokusu soupeře. Jak na to správě :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás. Chci se zeptat, jak se sakra kopou přímáky? Já vždy jen zmáčknu decentně střelu. Ale to asi nebude to pravé ořechové. Mohl by jste mi někdo poradit? Já jsem za 4 sezony odehrané dal tak 1 - 2 goly za celou dobu. Přitom dostanu z každého druhého až třetího pokusu soupeře. Jak na to správě :(

je to otazkou citu, taky jen pri primaku podrzim strelu a goly davam hodne casto :) chce to jen cvik :) zalezi taky jaky strelec strili na branku, jestli Lampard nebo nekdo jiny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si vypni asistenty ty trubko

Fifa má chybky ale je to simulace a to co plácáš je čistě tvůj názor

Mám vše vyplé, s tím se jinak nedá hrát. Jinak chybky, spíš obrovské chyby. Jinak je to asi nejlepší kopaná, co je. Ale ty buglý góly přesnou střelou, to je prostě demence. Taky nevim proč, když mám úplně vyplé přepínání hráčů, se mi ti hráči přepínají. Rozhodčí je úplně na ♥♥♥♥♥, inteligence AI je nulová, stejně tak jako brankáře. A co mě teda štve nejvíc je retardovaná obrana. Já bráním a hráči běhají úplně mimo, přijde mi to, jak hra 5-letých kluků, po stránce taktiky.

Jestli si chcete někdo se mnou zahrát, tak si mě přidejte. Hru umím velice dobře a chyb ve hře jako jeden z opravdu mála nevyužívám. Ale pouze nehodnocené hry a budu používat svého hráče. Chci konečně ten poslední achievement, abych pak mohl hru rozlámat.

Takže jen Bčko a to je vše? Nic víc se u toho nedrží? To je divné

Když kopeš vždy drž levý analog nahoru a mírně do strany pro rotaci. Když míříš, vždy zase miř o kousek vedle branky (nebo doprostřed, když kopeš z druhé strany) a doženeš to tou rotací. Takhle to kopu skoro pořád a z normální pozice tak z 75% trefím gól nebo tyčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím své strely, ale kdyz proste dostanu v Pro Clubu 10x gól ze stejného místa přesnou střelou v 5 zápasech. Nejde s tím nic dělat, střela jde skoro doprostřed, ale gólman ji vždy pustí. Tahle střela je naprosto nereálná a chtěl bych vedet jestli je na světě víc jak 10 hráčů, kteri to takhle trefi. Myslim, ze jediny Henry by tohle dokazal.

Jen tak mimochodem, zkus si bránit 2 hráče najednou, kteří mají rychlost přes 90, když tvoji obránci mají asi 70 a ještě k tomu jsou jak retardi a vystupují sami proti nim.

Mimochodem nedá se to nějak nastavit? Protože ten obránce, kterého zrovna neovládám vždy udělá krok vpřed a tím jak dem*nt pustí toho rychleho utocnika za sebe, ktery samozrejme potom dohnat nejde. Potřeboval bych tam nastavit, aby hraci za kazdou cenu drzeli lajnu a nevystupovali proti nim.

BTW zahrajte si 10 zápasů Pro Club a zjistite, kolik chyb v té hře je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jen Pro Club (Profesionální klub), každý hraje za svého hráče + nekdo muze hrat za vsechny (to hraju já). Takze vsichni souperi maji rychlost pres 90. Tady ty goly padaji, jestli si to nehral, tak to asi nepochopis :D Hlavně se ti nabihaji dva hraci, kteri ten nabeh na 100% ovladaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To me prave nebavi, tohle je vetsi sranda. :D Navíc hrajeme ve třech a pokec u toho je super. Tam si zabranis o 100% vic a hlavne vsechny chyby vylezou na povrch :( Kdyz hraju normalne je to v pohode, tam se to dá, protoze nabiha jeden. Tady jednoho ubranim, ale druhy se dostane pres toho obrance. Já když bráním, tak ten krok neudělám a vzdy ubranim, ale ten obrance ho udela a pusti soupere samotneho na branu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju sním a mohu potvrdit, že hra 1na1 je o 95% jinej fotbal než když hrajem Pro club. Hrajem jak to řekl dva naši utočnici já a kámoš + plus on jako vysunutej založník ale ovládá celej tým, protože jinak by to nešlo. AI hračů je prostě na 0 dostane mič a 50 m běží rovně a nenahraje pokud si neřeknu o nahrávku. A když nejsem zrovna v pozici, že bych tu nahravku využil tak to nemá smysl. Dále velké mínus jsou rozhodčí v tomhle modu. Pískají neuvěřitelné zákroky. NIKDY jsem tohle nezažil. Frajer mě sundal ze zadu a nic a z proti útoku padl gol který tady biggestborec řiká. Pomocí RB z prava či leva a do prostřed a POKAZDY je z toho gol. Hra sama o sobě se mi libí. Systém vylepšování hráče tak i samotná hra ale tenhle mod ma chyby, které ale docela kazí zážitek ze hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klucííí, poraďte mi viz. pár řádků vejš :( jsem z toho nešťastnej..a včera nová chyba kvůli online kódu. odehrál jsem online match, pak online tournament..za hoďku jsem si chtěl zahrát znovu online, a vyskošila na mě hláška, že není platný online kód a chyba :( co to jeee?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat na tréning s tím brankářem.Mám tam udělat urč. věci např:10 kopnout penaltu apod,za to se pak ten hráč vylepšuje.Problém mám s tím že jsem např:pracně udělal standartky,střelu z dálky apod ale když sem to hrál druhý den,tak sem to musel udělat znova protože se mi to neuložilo.Ale jinak věci při zápasech se mi normálně ukládají,i jiný věci co jsou při tréningu,ale těhle pár věcí ne.Nebo se mi to v tom výcviku při spuštění hry nesejfne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat na tréning s tím brankářem.Mám tam udělat urč. věci např:10 kopnout penaltu apod,za to se pak ten hráč vylepšuje.Problém mám s tím že jsem např:pracně udělal standartky,střelu z dálky apod ale když sem to hrál druhý den,tak sem to musel udělat znova protože se mi to neuložilo.Ale jinak věci při zápasech se mi normálně ukládají,i jiný věci co jsou při tréningu,ale těhle pár věcí ne.Nebo se mi to v tom výcviku při spuštění hry nesejfne?

párkrát se mi to taky stalo, naštěstí jen párkrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to dneska znovu zkusil.Dal sem si zápas a na tom tréningu před ním sem dal 10 penalt,obešel sem brankáře a potom dohrál zápas a uložil.Potom sem hru restartoval,kouknul do tý knížky skillů a byli uložený.Nechápu.S čím mám ale ještě problém,že musím např:střelit pět standartek a to v tréningu před zápasem nemůžu,protože tam není ta volba třeba rohů apod.Když je kopnu v tom normálním tréningu,tak se mi zas neuloží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má někdo stejný problém jako já pls?

Nevím čím to je, zkusím úplně od začátku.

Hraju online, mám live acc, svůj profil udělanej, svýho hráče vytvořenýho a danýho do chelsea.Mám pocit, že od doby co jsem začal hrát ultimate team, se mi to celý nějak rozladilo.

Když jsem chtěl hrát kariéru nebo přátelák, tak na soupiskách jsou prostě hráči bez licence - místo čecha "cedric ricardo" atd. jedinej Anelka je tam správně.

Je možné, že by to bylo tím, že jsem si vytvořil svýho hráče nebo se to rozhodilo tim ultimate teamem?

Overally, komentování správných jmen, skiny hráčů a vše zůstalo při starym. Jde mi o tu soupisku, proč tam nejsou normální jména? Rád bych zkusil kariéru trenéra, ale je to na prd, když nevim koho stavim do základu.

Nemůžu tomu přijít na kloub. Když jsem si vytvořil obyč profil tak je vše v pohodě. Ale chci hrát na svůj live profil. Díky za tipy, už nevím co stím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu