Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ty seš divnej nedokážeš akceptovat cizí názory (NIKDY!)

A NAUČ SE UŽ KUR*A POUŽÍVAT EDIT TO JE TO TAK TĚŽKÝ MÁŠ 3 DOUBLE POST ZA HODINU

BTW:hra se milíbí hlavně nastavení síti u branek napnuty/povolený/trojůhelníkový/obdelníkový :)

a halven se da zapnout piskani rukou!!!

jinak kdo hrál be a ''keeper'' a zdá se vám to lehký tak vypněte pomoc při zákrocích ufff těším se na plnou

akorát se mi zdá divný že třeba ibrahimovic dribluej stejne jak messi :DDD(a hlavne ze ibra je v barce :D)

no a co ze dribluje stejne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvé myšlení je ''vadný'' :D

neřeknu kdyby ''má cenu to koupit?'' ale ty se ptáš jestli má cenu stáhnou 1,4gb zadarmo?!:D a vyplácat jedno dvd za 8korun :D

BTW:má baví mě to je to dobrééé :D

Kamo dej si malou pauzu :D Jediny co muzes tak kazdeho "SERVAT"

Jenom ze ja nevim jestly to ma smysl se s tim s'r'a't treba 25 min...Proto se ptam jestly to stoji za to...

Jo a ejste takova otazka je v demo poznat tu novou fyziku hry???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oni maj tak ''trochu'' ůpně jiný těžiště je vidět že ibru moc neznáš

EDIT:

[růny] tak ted si me rozesmal :Dzrovna od tebe to pobaví :) tak zas lepší hrát si na bose než brečet když mi nikdo nadava na mýho milacka .) keep smile

Hool23

promin ale to co resis je fakt debilita zacnes stahovat kouknes treba na serial a je to...nova fyzika hry?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oni maj tak ''trochu'' ůpně jiný těžiště je vidět že ibru moc neznáš

EDIT:

[růny] tak ted si me rozesmal :Dzrovna od tebe to pobaví :) tak zas lepší hrát si na bose než brečet když mi nikdo nadava na mýho milacka .) keep smile

Hool23

promin ale to co resis je fakt debilita zacnes stahovat kouknes treba na serial a je to...nova fyzika hry?!

Nejlepsi by bylo kdyby ty daval normalni rady a ne p*icoval na kazdyho...nwm o co ti jde chlape..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak po dalších zápasech pro passing nic extra.je to o ničem :D

personality + je vidět sakra málo viz případ messi x ibra (jak jsem psal nahoře) a to že messiho doběhne každý druhý o tom nemluvím :D že by xavi přihrával třeba líp než keita?ve fife neexistuje a 360 souboje pecka s kým se budu přetahovat do kolečka ?:D je to to samý jak 10 :) ale pár změn tam je ale kupovat nebudu :) kvůli novým soupiskám a hezčí grafice fakt ne .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

manuální ti dává daleko větší volnost ve směru tý přihrávky ne? :D pro je vlastně to samý co předtím jen záleží na síle víc.. prostě to vybere skoro automaticky hráče kterýmu přihraje a podle toho ti určí jak silná má bejt přihrávka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak po dalších zápasech pro passing nic extra.je to o ničem :D

personality + je vidět sakra málo viz případ messi x ibra (jak jsem psal nahoře) a to že messiho doběhne každý druhý o tom nemluvím :D že by xavi přihrával třeba líp než keita?ve fife neexistuje a 360 souboje pecka s kým se budu přetahovat do kolečka ?:D je to to samý jak 10 :) ale pár změn tam je ale kupovat nebudu :) kvůli novým soupiskám a hezčí grafice fakt ne .)

jde videt ze u tebe fotbal se rovna messi, btw. od kdy jim fandis? z konce sezony 2008/2009 ? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rooney10

Chytráku to je jen příklad...s messim je to pouze prirovnani je to tak i u drogby C.ronalda apo

od kdy jim fandím?2002 byl jsem prvně na NC když jsem byl na dovolený ve španělsku tam sem si to zamiloval jak město tak tým...

celkem jsem byl 7x na nou campu jezdíme tam každý rok s partou lidí.

možná si mě pleteš s lidma co fandí jen když se daří jen když je tým vidět...

kolikrát ty si byl na manchesteru ?a od kolika jim fandis ty?jistě vymysli si něco cool...klidně si piš jak si vymýšlím ale mám stovky fotek a stovky vzpomínek který tvý kecy nevemou bež zas bránit rooneyho na ostatní fóra

BTW:a ty mi piš že fotbal pro mě znamená messi !:DDD ty co tu pomalu brecel kdyz mu nekdo rek ze rooney vypada jak shrek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak jsme psal automaticka reakce neduvery kvuli zavisti a zvyseni sebevedomi. .)

já měl v 9 letech jiný starosti.nejsem člověk co je furt doma díky tátovi jsem dost cestoval.ale to člověk co sedí furt v čr nepochopí

a prosimtě porč mě žádáš na FB o přátelství?!

1.pouzivej edit

2.to si takovej DEBIL!!!kámo vůbec nepobíráš co jsem psal...:DDDD

kde říkám že je drogba jak ronaldo rikal jsem

že dobiha kazdy druhy hraci rychly hrace jak nic a

drogba=rychlej

ronaldo=rychlej

messi=rychlej

snad to pochopíš moulo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jn realita kamo , messi taky kazdymu neutece-stejne jako v realu....zahrej si radsi fifu 10 za messi a drz pravej analog pred hrace...nesedim porad doma...

// musis vyuzivat schopnosti jednotlivych hracu, neni to arkada-je to simulace, arkadu tu uz mame-PES od Konami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu