Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

ty si fakt tupej

kde píšu že uteče každýmu?

ale messi(stejně jako drogba ci ronaldo ci ROONEY at nebrecis) utecou pulce hracu v souperove tymu jak nic ale tady?chacha

az se podivas na manchester tak rekni(ne v televizi) a jeste si neodpovedel na 2polozeny otazky

proc me na FB zadas o pratelstvi?

a od kdy fandi MANUTD jen to chci vedet kdyz tu rikas jak machruju nechapu te :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

no vidis težky bylo odpovedet vid...

vidis ty fandis od 8 ja od 9 a to udajne kecam nevidim co v tom vidis za nerealitu

ano já tě chápu ale když prostě bežím s někým po boku tak je mi furt za zadkem ne li pred nim kdyz to porovnam s realitou tak alespon u toho messiho (toho znam z nich nejlip) to neni realny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc pokladas otazku na kterou znas odpovedet?!?protoze melete nesmysly co nemaj s fifou nic spolecnyho napr. jak kdo komu dlouho fandi na tohle tema tady bylo min. 5 komentu od vas dvou coz byli zbytecny spami ja sem udelal jeden tak se zklidni a uvazuj nad sebou a potom nad ostatnima ale abych zbytecne nespamoval tak zpet k fife.

myslim si ze se to povedlo docela dost a mezi 10-11 vidim ja osobne velke rozdil hlavne v prihravakach a aji strelach ale nelibi se mi ze treba fakt takove drogba neni tak rychle a ani ta prubojnost neni takova jakou ma ve skutecnosti jinak celkove dojem hodne paradni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Haja,chlapci, opravdu se nad sebou zamyslete :-D :-D. Moderátoři tu už asi nefrčí:). Ale jinak FIFA na xboxu pdole mě předčila PES zcela jednoznačně,zato na PC bude opět kralovat PES. Hlavně mám z té ,,jedenáctky" reálnější pocit. Nejsem nějaký fanoušek dnešního fotbalu,tudíž si takových chyb jako vy určitě nevšimnu- Z toho plyne, že jsem nadmíru spokojený. Umělost FIFY je tímto dílem opravdu už pod drnem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano na foru chodim a v zalozenych anketach vyhrava fifa nad pes o mili

ja hral fifu na pc a je to to samy jako 10 na konzolich...

''Kdybych hrál na pc jako minulý rok, Fifu bych odložil.'' jenze minuly rocnik je uplne neco jineho nez tento

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po pár zápasech to vidím tak že bez odehraných hodin nemá cenu hodnotit a hrát furt přáteláky v demu nechci takže uvidím u plné

těším se na be a goalkeeper. doufám že tam bude víc akcí jako víc centrů na vyražení víc přímáků/rohů střel at tam nestojím jak v nhl za celý match dva zákroky :D

ale stve me ze AI malo fauluje .d :( primaky me bavi ale moc jich nemam a v treninku to nema cenu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po pár zápasech to vidím tak že bez odehraných hodin nemá cenu hodnotit a hrát furt přáteláky v demu nechci takže uvidím u plné

těším se na be a goalkeeper. doufám že tam bude víc akcí jako víc centrů na vyražení víc přímáků/rohů střel at tam nestojím jak v nhl za celý match dva zákroky :D

ale stve me ze AI malo fauluje .d :( primaky me bavi ale moc jich nemam a v treninku to nema cenu :D

AI Fauluje jen kdyz mu udelas klicku

Rooney10 musíš furt spamovat retarde ? a furt dual posty ? nestačí edit ? fakt retard :)

Když už mluvite o PES 11 tak je to naprosta kokotin* vubec mě to nebavi to mě vic bavil PES10

Stejně to je takhle FIFA RULEZ

Tady se te nekdo ptal na tvuj nazor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu