Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 11-obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 849
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Blbosti jaké vy tu řešíte si řešte na chatboxu nebo PM od toho to je :) .

Mimochodem souhlasím na maximální úroveň je velmi obtížné udělat kličku ,ale dá se to taky :) . Stejně pořád podle mně platí ,že NHL je spíše Multiplayerová záležitost než hrát singl :) . (Pokud někdo nepochopil co tím myslím tak ať se zamyslí :). )

Jo a Yakuzo říká se double post ne ,,dual post" :) ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidicky..Mam trosku amaterskou otazku. Ve svete Fifa jsem 1.rokem,protoze jsem byl na Pro Evo a rok 2010 me zklamal,tak jsem zkusil Fifu 2010 a libila se me. Ted ma vyjit 11 a nemuzu se dockat a jak je to s ceskym dabingem a torrent linkem? Protoze asi ceskej dabing neni soucasti Fify a delaj se jako pridavek do Fify v CR,ze?..Tak nevite,jak zhruba dlouho bude trvat,nez se objevi link s ceskym dabingem po oficialnim vydani Fify?...DIKY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja myslim ze CZ je soucasti Fify (oficialne) ! Takze az se na netu objevi tak musis stahnout celou hru v CZ nejde to do ni pridat .

P.S : ty uz fifu mas jakou verzi GER,HU.... Ja vsude hledam Anglickou popripade českou....

Fifu 2011 jeste nemam,jeste nevysla ne?..Ale 2010 mam tu Euro verzi a mam tam jen jazyk, anglickej,francouzkej a nemeckej a tak bych chtel 2011 mit v s ceskym dabingem,vis?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu