Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

2 problémy s gamerscore


xDante1986

Otázka

1) hraju alana wakea, když se podívám do listu achievementů a je seznam her, tak u alana mám 46 z 50 ...ale když najedu do hry tak 47 z 50 a nevím čím to je dělá mi to od včera...

2) už pár dní se mi neaktualizoval profil na mygamercard.net přitom alana mi píše, že jsem naposledy hrál 24.6.2010 ale když tam najedu, tak mi to píše, že ho právě hraju, neví někdo jak vyřešit oba problémy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hm..to je naprosto normální jev.Mají v tom totální bordel.Známému včera naskočil v Gearsu 2 ajch za rank 100 a přitom má jen 44.Ať se jdou vycpat.Toto je ještě bezvýznamná událost,ale mě předevčírem po zapnutí gearsu 2 naskočila místo menu jen černá obrazovka!? Takže ma můj profil nemůžu tuto hru vůbec hrát? Hlavně že jsem zaplatil všechny DLC.(a roční GOLD)Tím u mě tato firma skončila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu