Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

sniper ghost warrior


danield2

Recommended Posts

mam problem stahl jsem si hru sniper g w a když ji chci zpustit tak mi to napiše :*** C:/hry/sniper ghost warrior/sniper_x86.exe Spuštení této aplikace se nezdařilo, protože konfigurace aplikace není správná. Tyto problemy lze pravdepodobne vyřešit opakovanou instalací aplikace.*** Nevíte nekdo co z tím ?? Mám tam crack dal sem tam i ten udpade nebo co to je a přeinstalovaval sem to už tak 5 krat a furt to píše to stejné... Zkoušel jsem to instalovat i do jiné složky a furt nic :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jakou máš verzy Windowsů ? 32 nebo 64 bit ? Protože podle co píšeš, bych řekl, že sis stahnul verzy 32 bit a ne 64

Ještě jsem neviděl hru, která by byla jen buď na 32 nebo 64 bit, to je blbost.

Jinak danield2 žádný update se neděla u této hry, takže to jen nainstaluj a hoď crack.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém když mi jde hra s nastavením, v grafickým nastavení je vše na High,když si vše nastavím jak já potřebuju hra napíše že se musí restartovat.Ale po opětovným puštění je zase vše na High,nevíte co stím?tenhle problém má dost lidí ale ješte jsem nikde nenašel odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu