Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nefunkcni PSP 3000 FW 5.03 + ChickHEN + GEN-C


spagr

Otázka

Zdravim,

jsem pologramotny Pepyk, ktery dokaze delat veci presne tak, jak je psane v navodu a vubec nepotrebuje vedet, proc to vsechno delal a co presne to vytvorilo. Takze predem prosim - pokud chcete poradit, npiste mi postup, vysvetlovani by bylo hazeni perel svinim ;)

Koupil jsem si PSP 3000. Chtel jsem spoustet i ISO hry. Podle navodu tady na foru jsem zmenil FW na 5.03 , nainstaloval ChickHEN a nasledne GEN-C . Potom jsem asi tyden mohl hrat ISO hry, atd.

Jenze - jednoho dne jsem naprosto vystavil baterii. Nabit sice sla, ale PSP uz mi ukazovalo jen cerou obrazovku a uprostred blikajici baterku. Stacilo krabicku otevrit a baterku vyndat a opet zandat. Jenze od te doby na karte uz nevidim zadne ISO hry atd.

Zkousel jsem nainstalovat programy znova - porad nic. MP3ky na karte vidim, pustim. ISO soubory ani nevidim - ano, na karte jsou ulozeny spravne.

Co s tim ?

Kam mam klepnout, co mam nahrat, aby se vse posunulo do puvodniho = funkcniho stavu ? Dik ...

... a kdyz by uz bylo vsechno spraveno, amm dalsi podpurne dotazy ... jak nainstalovat do weboveho prohlizece Cestinu ? A jak Javu ? A jak Flash playera ? Diiik moc ...!!!

...opravdu prosty uzivatel PSP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Když vyndáš z PSP baterku nebo se prostě nějak dostane do stavu bez energie tak ChickHEN s GENem padá a máš zas normálně OFW 5.03. Když se ti tohle stane tak musíš znovu nahodit ChickHEN i GEN a ISO hry zase uvidíš.

Čeština do browseru není, pro Javu nainstaluj Java emulátor (Google kdyžtak poradí) a Flash Player v PSP je v základu, ale je to starší verze takže pro hraní třeba flash her po WiFi to je málo platný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

musis znovu spustit chickhen( menu psp>photo>sjet uplne dolu a pockat az ti blikne display). pote musis spustit 5.03 gen c( menu psp>game>memory stick> 5.03 Gen-c) pak uz se ti iso hry objevi...

RADA> kdyz nevis co delas, tak se do toho nepoustej. klidneny ti nekdo mohl poradit treba UP OFW na 6.20... Vzdy je lepsi precist si neco o tom, co se chystas provist... ja si na svi psp vydelaval takze pred flashem nasledovalo 14 dni studovani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OK, dik za tipy ...

Takze - vyndavam baterku, aby se vsechno dostalo zase do defaultu ...

Hm - po najeti na posledni soubor u ChickHEN se sice PSP vyplo, ale urcite nebliklo zelene a nerestartovalo ... pri spusteni GEN-C to pise "corrupted data" (coz je blost, i jsem zhousel soubor prehrat).

Jak se ma jmenovat soubor, ktery u ChickHEN spoustim ? Asi bude chyba tam - pravdepodobne spoustim spatny soubor ...

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jeste dotaz k tomu JAVA EMULATORU - dokaze to spoustet java aplikace na webove strance ? Nebo musim mit nekde ulozenou Java kru a tu mi to dokaze spustit ... ma problem prave s Java miniaplikacema na strankach .... a podle toho, co jsem cetl, dokaze JAVA EMULATOR pouze spustit ulozenou JAVA aplikaci = neni interaktivni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu