Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Bludiště - kudy ven ??


Nerdis

Otázka

Ahoj. Trošku jsem se do toho PSP zamotal a nevím teď kudy ven. A chtěl bych se zeptat, když mám PSP-2004 PB-Piano BlackSystem Software 4.01 M33-2. PSP je flešnutý, co to může znamenat ? Znamená to, že pro toto PSP platí (Pro novější PSP Slim od září 2008 - jedná se o PSP se základní deskou TA-088v3 - zde je možnost použít tzv. ChickHEN + CFWEnabler / 5.03 GEN, ale pouze do FW. max. 5.03 !! Snížení FW na 5.03 není u této verze PSP možné !)? A když je ten 5.03 GEN tak ty nové hry mi půjdou na tom PSP pořád nebo třeba za rok bude (6.01 GEN - výmysl) a který na toto PSP třeba nepůjde a to si již novější hry nezahraji? Prosím o odpověď .... mám na rozmyšlenou asi jen 2 hodiny .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud je v PSP CFW 4.01 M33, znamená to, že nemáš TA-88v3 a máš plnohodnotný flash. Radim ti, kup ho, je to dobrá investice ... vždy budeš mít zadní vrátka at se stane co se stane v podobě pandory. Ta umožní přístup do flash paměti a zajistí, že budeš mít vždy CFW (= možnost spustit ISO hry), což u nových PSP nejde. Na tyhle PSP se bude dělat plnohodnotnej custom firmware ještě hodně dlouho, že by ti na tom nefungovala nějaká hra prakticky neni ani možný ... budou se objevovat různy ochrany v hrách, ale s tim bych si moc nelámal hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu