Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

"cvakání" v Xboxu ....


_márty_

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Nemůžeš to nějak přesněji popsat? Je to takovej vysokej krátkej ton? Jak brzo po zapnutí se to ozývá? Nemělo by to být nic strašnýho' date=' mě v Xku taky takhle občas praskne.[/quote']

Ano je to krátký ( a poměrně vysoký ) cvaknutí , opravdu nevím jak to blíže popsat .

A ozývá se to většinou po zapnutí nějaké hry ... ( načte se mi hra a v menu se to ozve )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Není to náhodou vždy při spuštění nějaké hry a nebo zapnutí Xboxu , z největší pravděpodobností je to Laser jak se pohybuje do základní polohy pro načtení DVD nic jiného bejt to nemuže protože xbox krom ventilátorů a mechaniky žádné jiné mechanické díly nemá ... co by v tom mohlo cvakat .... silně pochybuju že by si slyšel cvakat integrovaný obvod :D třeba grafickej čip :D takže RROD s největší pravděpodobnosté nehrozí ... to ti dřív odejde mechanika :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim jestli je to mechanikou, uvidíš ... mě to spíš připomíná zvuk, kterej slyšíš, když je vedro, auto zastaví po delší době, vypne motor a pak se ozývá takový praskání ... jak chladne. Takže spíš bych sázel, že je to tim, jak se Xko zahřívá.

Jestli je to opravdu mechanikou, tak hraj z HDD a šetři jí, uvidíš jak to dopadne :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevim jestli je to mechanikou' date=' uvidíš ... mě to spíš připomíná zvuk, kterej slyšíš, když je vedro, auto zastaví po delší době, vypne motor a pak se ozývá takový praskání ... jak chladne. Takže spíš bych sázel, že je to tim, jak se Xko zahřívá.

Jestli je to opravdu mechanikou, tak hraj z HDD a šetři jí, uvidíš jak to dopadne :).[/quote']

Hraju z HDD .... když tak dám vědět jak to dopadlo ( jestli to byla mechanika nebo nakonec Rrod ) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevim jestli je to mechanikou' date=' uvidíš ... mě to spíš připomíná zvuk, kterej slyšíš, když je vedro, auto zastaví po delší době, vypne motor a pak se ozývá takový praskání ... jak chladne. Takže spíš bych sázel, že je to tim, jak se Xko zahřívá.

Jestli je to opravdu mechanikou, tak hraj z HDD a šetři jí, uvidíš jak to dopadne :).[/quote']

To se mi nezdá on píše že mu to dělá po zapnutí nějaké hry a tvoje teorie se zahříváním je tudiž nepravděpodobná protože silně pochybuju že by se mu xko zahřálo po pěti minutách než se zapne hra a taky se mi nezdá že by ty zvuky jak píše byly jen třikrát a dost to podle mě nemá nic s přehřívaním společného i když dnešní teploty 36C Xku asi moc dobře taky nedělají :D spíš si myslím že je to mechanika jak se před každým spuštěním rozotáčí motor a laser mechaniky se přesouvá do zakladní polohy pro čtení DVD a je podle mě nesmysl aby u Revizi Jasper a Falcon dostal RRDOD po půl roce ... tyhle revize jsou už skoro neporuchový a pokud to nema v uzavřeným prostoru kde by xko nemohlo dejchat tak by se mu nemělo nic stát :D to samé s mechanikou , jestli ho máš půl roku a hraješ s HDD tak by měla bejt OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cvaka ti hdd mne taky cvaka uz mne to zacina srt :D no kazdou chvilej cekam kdy zacne klikat furt :D nicmene tedka kdys hraju treba cod 4 tak kdys nemuzu jednu chvili udelat cast mise tak kdys ji hraju treba 15 min tak hdd zacne cvakat

edit:co mas za hdd original k xku nebo jako mam ja treba 150 gb 3,5ku pres redukci pripojenou do xka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu