Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejlevnější DVD


FrederickVI

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Záleží na tom jakou máš mechaniku v X360 a jakou vypalovačku. Doporučuju to vyzkoušet ... slyšel jsem tady od někoho, že používá ty z TESCA, ale jestli budou i v tvym případě funkční ti neřeknu. Kup si od každýho 3 kusy a vyzkoušej. Další značky ti můžu doporučit Memorex, Emtec ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejlevnější a zaroveň nejhorší je asi Giga master, používil jsem je ale pak mě je mechanika přestala brát a dvdčka sem moch vyhodit (u ktrerych se při vypalováni vysktytla chyba) Nejlepší sou prostě Verbatim, já kupuju na alze za 240 s DPH a je jich tam 10, a nato že jedno stoji v kamenejch obchodech 50 tak set to vyplati:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

houba139 nemáš pravdu. Verbatimy jsou sice fajn, ale ne každý xbox je bere. A paradoxně zrovna Giga master jsou zrovna u mě ty jediné, co mi xbox bere - 20ks z 20ks bezproblému. Verbatim mě vzal 1ks z 9ks (různá balení - ani je xbox nerozpoznal) takže jsem to vzdala a ty nejlevnější Giga Master jedou perfektně. Minulý xbox zase Giga master nesnášel a bral jen Verbatimy. Každý si to musí vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
houba139 nemáš pravdu. Verbatimy jsou sice fajn, ale ne každý xbox je bere. A paradoxně zrovna Giga master jsou zrovna u mě ty jediné, co mi xbox bere - 20ks z 20ks bezproblému. Verbatim mě vzal 1ks z 9ks (různá balení - ani je xbox nerozpoznal) takže jsem to vzdala a ty nejlevnější Giga Master jedou perfektně. Minulý xbox zase Giga master nesnášel a bral jen Verbatimy. Každý si to musí vyzkoušet.

Uz sem se otom radil driv, a vsichni se schodly natom, že GIGA Master sou nejhorší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu