Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Otazky pred moznou koupi


Kapr

Otázka

Cau chtel bych se zeptat na par veci....ted mam PS3..ale cim dal vic se mi libi zase Xbox 360

1. jaky formaty Xbox 360 prehrava a jak se da propojit s PC(spis sdileni budu to mit pres kabel)

2.budu hrat originalni hry a nechci flash.kolik ted stoji rocni Live?a vyplati se spis pockat do podzimu?(prijde ted Slim-snad zlevni normalni a oficialni Live v CR)

3.kdo ma zkusenosti i s PS3...co je o proti PSN na Live lepsi?

kdyby me neco napadlo dopisu to sem :) kdyztak dik za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Cau chtel bych se zeptat na par veci....ted mam PS3..ale cim dal vic se mi libi zase Xbox 360

1. jaky formaty Xbox 360 prehrava a jak se da propojit s PC(spis sdileni budu to mit pres kabel)

2.budu hrat originalni hry a nechci flash.kolik ted stoji rocni Live?a vyplati se spis pockat do podzimu?(prijde ted Slim-snad zlevni normalni a oficialni Live v CR)

3.kdo ma zkusenosti i s PS3...co je o proti PSN na Live lepsi?

kdyby me neco napadlo dopisu to sem :) kdyztak dik za odpovedi.

1.) Ano dá se spojit s PC ,přehrává téměř vše postáhnutí kodeků

2.) SLIM se u nás v obchodech má objevit již 16.června ,roční LIVE GOLD účet stojí něco kolem 1300Kč,-

3.) LIVE je prostě lepší a rozshálejší než PSN ,víc se mi líbí ,jeho nevýho ,že ho musíš platit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1.) Ano dá se spojit s PC ,přehrává téměř vše postáhnutí kodeků

2.) SLIM se u nás v obchodech má objevit již 16.června ,roční LIVE GOLD účet stojí něco kolem 1300Kč,-

3.) LIVE je prostě lepší a rozshálejší než PSN ,víc se mi líbí ,jeho nevýho ,že ho musíš platit...

jj ..no ja si stejne budu porizovat to PSN+ tak to vyjde nastejno :)....jo a prehrava mkv?jinak nejlepsi verze je ted Elite s tim 120GB HDD?btw koukal jsem a nejaka verze(nevim jaka ma 256??512?? MB vnitrni pamet?tam se daji ukladat hry?nebo je to nejak vyrovnavaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj ..no ja si stejne budu porizovat to PSN+ tak to vyjde nastejno :)....jo a prehrava mkv?jinak nejlepsi verze je ted Elite s tim 120GB HDD?btw koukal jsem a nejaka verze(nevim jaka ma 256??512?? MB vnitrni pamet?tam se daji ukladat hry?nebo je to nejak vyrovnavaci?

Ta vnitřní pamět je jenom u revize Jasper. A jak už bylo řečeno,ta panět je na savy.Jinak ještě existují edice které mají i 250 GB HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Omlouvám se že píšu sem,ale připadá my zbytečné zakládat nové téma:kde seženu ty kodeky?Jde mi hlavně o to aby xbox přehrával divx.

Zařídíš si přístup na live, spustíš na Xku nějakej AVI film a vylítně ti to.

jj ..no ja si stejne budu porizovat to PSN+ tak to vyjde nastejno :)....jo a prehrava mkv?jinak nejlepsi verze je ted Elite s tim 120GB HDD?btw koukal jsem a nejaka verze(nevim jaka ma 256??512?? MB vnitrni pamet?tam se daji ukladat hry?nebo je to nejak vyrovnavaci?

Možná by nebylo od věci mrknout do topicu pro začátečníky :). 256/512 MB mají interní pamět Jaspeři v Aracde balení. V tuhle chvíli spíš 512 MB, starší měly 256 MB. Jaspeři v Elite maji v balení HDD, takže tu interní pamět nemají. Ta pamět má totiž nahradit pamětovou kartu, kterou obsahovali starší Arcade balení s jinou revizí než Jasper.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No já bych řekl, že pokud nebudeš mít flash, tak stačí i 60GB hdd. Pokud budeš mít flash, tak je i 250GB málo :lol:

nn flash asi urcite ne(chci hrat taky hlavne po netu)

takze kdyz tam hodim treba nejakej FullHD film nebo HD film v mkv tak mi to prehraje?

jo a kdyz je to Live uz penize jsou tam nejaky veci zdarma?ja jsem ted koukal ze uz je to PSN+ a treba tam maj zdarma Wipeout atak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
S tim MKV nevim' date=' spíš ne, Xko beru jako čistě herni konzoli. X360 dokáže přehrát konverze z XBOXu, jen potřebuješ nahrát emulator. Neni to nic složitýho [url']http://console-forum.net/showthread.php?t=67244[/url].

sory jeden dotaz ktomu emulatoru...hodil sem to na CD a uspesne updatoval, ake pak sem tam strcil Worms 3D a napsalo ze neni podporovaám VGA kabel, ze si musim mit budto SCART nebo HDMI, nejde to nejak obejjit? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu