Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypalovačka


mraker

Otázka

Zdravím všechny,potřeboval bych menší radu okolo vypalování her na mojí mechanice.Mam notebook:http://www.laptopsdirect.co.uk/Sony_Vaio_N19VP_Laptop_VGN-N19VP-B/version.asp a potřeboval bych vedet jestli mužu na tuhle mechaniku(vypalovačku) vypalovat hry na dvd horších kvalit .(Mám dobrou mechaniku ?tot otazka,jestli to vypali i horsi DVD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tím asi myslel jiné než Verbatim popřípadě i Emtec ..

Hele,ale nemáš to úplně jedno DVD stojí 30,- tak není co řešit oproti originálce.

Záleží na tom jak je třeba opotřebovaná mechanika v NTB . Já osobně pálím na NTB a všecko mi jede .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Už jsem se setkal s dvěma případy , že na ntb SONY VAIO nešlo vypalovat a to nebyl ntb ani moc starý . Pokud ti to nepůjde ani na VERBATIM , tak si kup externí vypalovačku ( třeba tuhle : http://www.alza.cz/lg-ge20nu-cerna-black-d96937.htm ) . Potom můžeš používat i levná media ( MEMOREX za 15 Kč )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

See mě, že si koupim za 45 (verb) a vypalím to s errorem (protože asi mechanika má něco za sebou ) 3 roky stary notebook.(našel jsem diskuze o tom ,čím lepší mechanika tim mužes vypalovat horší 8.5 gb DVD (poslal jsem odkaz okolo mého notebooku co má za mechaniku,mechanika je asi kaput ,ale nekdy neco vypali neni to tak zase špatne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu