Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Unban HDD nasledne zmizeni Avataru + DLC


stefa255

Otázka

DObrý den, měl bych dotaz, nechal jsem si dnes odbanovat harddisk. Dosel jsem domu zapl Xbox a všiml jsem si, že v dashboardu již nemám Avatary, píše mi to, že to potřebuje update. Chci se tedy zeptat, jestli je nějaká možnost je tam dohrát offline.

Dále bych se chtěl optat, jestli si můžu nějak offline doinstalovávát DLC do her, např do AC2, nebo L4D. D9ky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Naco si si daval robit unban HDD, ked novy dash 9199 uz instalovanie hier povoluje na zabanovanej konzole??? :D Zabanovany HDD neexistuje! :D

Ano, dash stiahni z xbox.com, daj na USB flashku a konzolu si updatni http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

O kolik tě zkásnul? Měl jsi číst ... unban HDD se už nedělá, stačí aktualizovat NXE na verzi 9199 a možnost instalovat hry na HDD se vrátí zpět i na zabanovanym X360 ... což asi taky udělal, ale použil verzi bez avatarů. Podívej se jakou máš ted verzi NXE a případě jí aktualizuj http://console-forum.net/showthread.php?t=90168.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nema no...takdy jsem na to musel prijit ted, neva no...ted uz nenadelam nic :D co ty DLC prosim ? nevi o tom nekdo neco ?

Vsak by som mu krk vykrutil...unban sa robil pred dashom 9199. Kolko si mu za ten "unban HDD" (cize update dashu 9199 :D ) zaplatil?

Ked dash 9199 je uz 3 mesiace (!!!) stiahnutelny aj z ofic. stranky, tak sa zistilo, ze s nim zabanovana konzola neblokuje instalovanie hier na HDD.

P.S. ja ti s DLCckami neporadim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Souhlasim s trezzorem ... kde jsi ho sehnal? Je odtud z fora?

K těm DLC, jdou jen některý co jsou free nebo byly distribuovaný na DVD. Pokud jsou zpoplatnění a prodávají se na live, nejdou spustit stažený. Respektive jdou, ale musíš mít XBR. http://www.darkjump.co.cc/forums/viewtopic.php?f=3&t=67&sid=62c1ca43e8dc5fa2de97ac4311da3116 - tady seženeš DLC, který fungujou bez XBR, stačí je nakopírovat na flashku http://console-forum.net/showthread.php?t=90335.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

I ty DLC už se tu probíraly. Aby jsi je spustil, potřebuješ JTAGovatelnou konzoli. Ale můžeš být klidný, nemáš ji, tak se ani netěš. Jiný způsob není. Jediné, co můžeš nainstalot jsou ty, které jsou zdarma, nebo vyšly na DVD (Fallout, Oblivion, Borderlands, apod).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je vrchol, co to tady potíš, příště tě tak nakopu do zadnice!

TAKŽE! Unban hdd jsi měl za symbolickou cenu 100,- !!! protože jsi (zřejmě) lenivé prase, nebo o tom nic nevíš, (to už mi je jedno) a neumíš si to updatovat sám!

Pokud vím, nechával sis dělat hlavně upgrade flashe, tak co tady meleš nesmysly, troubo jeden !

Příjeď, zítra to dostaneš do původního stavu, dostaneš zpátky kačky a ještě tě nakopu do zadnice, za tu drzost. Já ti dám že děkuji, přijdu zas...

ten na foru vypada cestne tak uz vim ze jenom dela cestnyho

ty víš jenom to, že nic nevíš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ten na foru vypada cestne tak uz vim ze jenom dela cestnyho

Musím se romika zastat, už jsem s ním 3x obchodoval a vždy vše proběhlo tak jak mnělo :)

Je to jeden z nejférovějších obchodníku s který0a jsem se na cfku setkal. Ale myslím si, že takové problémy se mají řešit s dotyčným a až to už nejde s ním tak založit topic, nevím co to je za modu :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nevím co to je za modu

To je móda internetu, nečíst, nemyslet, nic si nezjišťovat, nic nezkusit. Radši rovnou založit nové téma, nejlépe s co nejblbějším názvem, aby se nic nedalo poznat a pokud možno bez popsání problému. Jako bonus si pmůžeš přidat třeba gramatiku, ze které se chce blít.

Zapomněl jsem na něco?

/konec OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
TAKŽE! Unban hdd jsi měl za symbolickou cenu 100,- !!! protože jsi (zřejmě) lenivé prase, nebo o tom nic nevíš, (to už mi je jedno) a neumíš si to updatovat sám!

Pokud vím, nechával sis dělat hlavně upgrade flashe, tak co tady meleš nesmysly, troubo jeden !

Robil si mu upgrade flash a este tzv. Unban HDD, ked uz "unban HDD" sa nerobi, ked je 3 mesiace novy dashboard? Za 100 Kc si mu updatol 9199? To akoze k tomu zaplatenemu flashovaniu je toto aka narocna operacia? Strcit USB do konzoly a pockat niekolko sekund :D :D :D Nechcem sa ta nejako dotknut, ved to hadam pochopis ako som to myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Není to náročná operace, ale chtěl to po mě jako doplňkovou službu, sám si to udělat zřejmě neuměl. Zadarmo mu to dělat na jeho přání, ještě na počkání nebudu. 100,- je dosti symbolická částka, to vůbec nehodlám řešit :) Chtěl po mě prioritně upgrade mechaniky, to bylo provedeno. HDD jsem mu za 100,-kč příplatek udělal k tomu, souhlasil, děkoval. Nevím co tu teď brečí? že nečte a že díky svojí nevědomosti si to neudělal sám? Říkám, ať přijede, dostane to upgrade zpět do původního stavu a ještě za uši ! Jinak unban hdd (starý způsob) stojí 500,- !

P.S. ne že se unban HDD nerobí, robí se :lol: ... robí se updatem dashe. Takže nemíchat hrušky s Jablkama.

Konec už k tomuto nesmyslu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
P.S. ne že se unban HDD nerobí, robí se :lol: ... robí se updatem dashe. Takže nemíchat hrušky s Jablkama.

Jinak unban hdd (starý způsob) stojí 500,- !

No, presnejsie: robi sa update dashe na 9199, ale nie ako priorita na unban HDD :D Skor na bezproblemove spustenie vsetkych doteraz hier - patchnutych + moznost s 9199 vyuzivat aj USB. Ak si to ponal ako unban HDD, to je tvoja vec...ale ako flasheri by uz k tomu flashu mohli davat najnovsi dash, niekolkosekundova zalezitost. Ale ako pises: "zdarma" to nebudes robit.

P.S. Unban stary sposob bol o niecom inom a nie iba o pichnuti flashky do USB a pockat par sekund :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, i starý způsob ještě může mít smysl, pokud chce někdo přenášet profil a savy mezi Xboxy. Update 9199 tohle neumožňuje. Existuje sice jiný způsob, který se dá udělat bez HW zásahu, ale ten je pouze dočasný.

Jo a btw: 8955 spustí do téhle doby (3.7.) všechny hry bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu