Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RPG Hry


majsnerrik

Recommended Posts

všecny rpgčka od bethseda games...morrowind, oblivion, ....

dále pak třeba neverwinter nights 1,2

diablo 1,2

pokud nehledáš přímo ze "středověku" tak můžu doporučit výborný mass effect 1,2

dungeon siege 1,2

fallout serie

stalker by se dal taky označit jako fps rpgčko

zaklínač

a dál už mětak nějak nic nenapadá .. vyjmenoval jsem ti tu svoje oblíbené hry tak snad tě něco zaujme (:

p.s. gothic je fakt libová hra.. těšme se na pokračování.. ten příběh nemáchybu.. všechny díly jsem několikrát dohrál (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určite skusim neverwinter nights 1,2

no ja sem Fanda Gotiku už od mala hned jak vyšel prvni dil ten den sem ho mel doma proste bombova hra grafika Super nejvic se mi libila 1-2-Noc havrana 3 - a Datač to už nebylo nic moc nemelo to tu štavu z předchozich dilu ale daloseto hrat :) akorat je škoda že neni naky bod abych to mohl hrat z kamošem plnyt ukoly spolu a tak ta 3 by byla nato jak delana jeden z mečem druhej třeba mag nebo lovec proste byto bylo zajimave :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Two Worlds ale musiš mit origo ne ja sice hral demo ( dobry ale kamoš mi řikal že se tam musel nak registrovat nebo co

Fable sem hral a moc me to nebavilo

to není pravda provádí se to normálně ale místo 1 klíče dáváš 2 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mass Effect 1 sem hral ja na Xboxu tak i na PC a vubec me ta hra nebavi dvojku už sem vubec neskoušel protože když me nebavila jednička tak sem siji ani neschanel ale dik za typ :) ale tahle hra neni prome když už RPG tak ze středoveku jako je Gothic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky když se tu bavíte o rpg,měl bych zájem o hru oblivion,ale nevím jestli mi to utáhne noťas alespoň na střední detaily...Říkal jsem si že hodím dotaz sem,ať kvůli tomu nezakládám novej topic.

Není nějaký demo?na netu jsem nic nenašel a fakt bych si to chtěl koupit.Sosat celou hru jen proto abych si jí pak koupil,to mi příjde fakt jak úlet.

Nicméně třeba mi porádite dle popisu co rozchodím za hry - mass efect 1,Tomb raider Underworld,Bioshock,Assasins creed 1,REsiden evil 5 atd - vše na plný detaily jede plynule.

Crysis na střední detaily (hranice plynulosti,při tomto nastavení se lehce zpomaluje ale je to hratelný,tady na win Xp.Na Win 7 jen na min.nastavení)

Gothic 3 spíš nižší detaily

Zaklínač střední detaily (úplně plynulý)

COD 4 téměř na plný detaily (občas zpomaluje-jede to na hranici plynulosti)

parametry Noťasu:

C2D 2.53Ghz L2 3MB

4GB Ram 800Mhz

GF GT 130M 512 MB Vram

Tak pokuď má někdo obdobnej notebook napište jestli si to mám koupit a jestli mi to poběží alespoň na střední detaily.Vím že je to starší hra,ale taky vím že byla dost náročná...Taky by mě zajímalo jestli bych rozchodil i Mass efect 2 - tato hra byla fakt skvělá.

Předem dík za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu