Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 2 deluxe edition nejde nainstalovat...


kure221

Recommended Posts

Ahoj lidi, nedávno jsem si koupil hru Battlefield 2 deluxe edition s nadšením a nedočkavostí až si hru zahraju se při instalaci (přibližně asi tak v 10%) zobrazí zpráva že Battlefield 2 deluxe edition nejde nainstalovat a že to mám opakovat, samozřejmě když to nechám opakovat chyba se neustále opakuje. Taky jsem si všim že se chybová hláška oběví až když se instaluje tzv. object server-což by mohl být problém protože ten počítač připojení na internet nemá. Děkuji za všechny rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak čim to může bejt??? Vsadim se že kdyby se neinstaloval ten datadisk že by to běželo normálně!!!

Doporučuji to zkusit na jiném počítači (prvně bez internetu). Pokud to chybu vyhodí taky, zkusil bych tam připojit internet a znova instaloval. Pokud to i přesto udělá chybu, tak je problém na světě. Jednalo by se o vadné medium.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu