Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

zavodni hra pro slaby pc


jakubgaluszka

Recommended Posts

čau mám dotaz bratr ted potrebuje počítač na práci a na xboxu me momentalne zadna hranebavi :( tak jsem vytahl stary pc a chtel bych si zahrat nejakou

ZAVODNI HRU S VOLANTEM

PC:

1,6ghz procesor

1gb ram

128mb grafika

chtěl bych co nejreálnější hru(pravidla,žlute atd.vlajky stop/go tresty) a zároveň zábavnou a ještě by to chtělo aby i ai dělalo chyby bouralo atd

(nechci LFS)

Děkuju mockrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci jeste zkusit ríšu :) http://games.tiscali.cz/search/index.asp?sekce=0&nadpis=1&co=burns+rally ale mam volant kterej jde tocit o 90° do leva i do prava nejsou tam s tim problemy je tam pry nastaveni jen na 360 ci co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Richard Burns Rally

jj vim ale jak jsem psal ''ale mam volant kterej jde tocit o 90° do leva i do prava nejsou tam s tim problemy je tam pry nastaveni jen na 360 ci co''

tak jsem si nainstaloval tocu a je to takovy strasne citlivi ez trosku zatocim a auto behem chvile lita zkusil jsem to nastavit v player a tam neco se steerin ale dal jsem min a furt stejny jen to zataci pozdeji (musim vic otocit volant)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si nainstaloval tocu a je to takovy strasne citlivi ez trosku zatocim a auto behem chvile lita zkusil jsem to nastavit v player a tam neco se steerin ale dal jsem min a furt stejny jen to zataci pozdeji (musim vic otocit volant)

To sis jen nastavil mrtvý bod :D Musíš se stím naučit řídit nebo se naučit anglicky, abys mohl nastavovat options.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu