Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

WMV Formát


mraker

Otázka

Dobrý den,mám problém s wmv formátem.Četl jsem,že na formát wmv na xboxu neni potřeba žádny upgrade pro rozjetí filmu ...Stahl jsem si film a převedl přes program Formát Factory.Po převedení jsem film nakopíroval do Flash disku a spustil na XBOXU.Po kliknuti flash disku mi to psalo toto :post-28458-14687155351212_thumb.jpgProsím o radu a pomoc,děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tu flashku mas nakonfigurovanu v X360, za ucelom pouzitia ako HDD? Tak jednoducho to daj na flashku v systeme FAT32.

Flashku mám normalně z obchodu co jsem strčil do xboxu.Nakonfigurace to nevim ,ale xbox hdd nemam,ale to je asi jedno :) .A jak to mám nakopirovat ve FAT 32?(JEstli myslíš ten systém souboru FAT 32 ve flash disku ve vlastnostech,tak to mám .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak už nekdo poradte ,spustit wmv formát snad nebude tak velký zadrhel ne ?

To ne , ale problém je asi s použitou fleškou . Psalo se už tady na foru , že xko nebere flešky od všech výrobců a osobně jsem se o tom přesvědčil . Pomohlo použití flešky jiné značky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu