Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Half Byte Loader [HBL]


KOSScz

Recommended Posts

No našel jsem na netu toto Koens loader r4 to je něco jako emulátor pro psp go a nejspíše i prot psp 3000 s ofw 6.20 tak počítam že do 5ti měsícu to bude ke staženi a funkční :D Sde máte vydeo důkaz :D http://www.pspgen.com/hack-iso-loader-psp-go-approche-actualite-194359.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to emulator her z arcade automatů Capcom Play System 2 ... je to hodně starý, spíš kdyby jsi chtěl zavzpomínat na starý časy :). Mrkni na YT. Emulator umožnuje, jednoduše řečeno, spustit software, kterej byl naprogramovanej na jiný zařízení ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budete aktualizovat na 6,20?

Lots of people have been staying on lower firmwares in the hope that a kernel hack would be released for firmwares 5.55, or 5.70, or 6.00, or whatever…

Hodně lidí bylo zůstat na nižší firmware v naději, že jádro hack bude uvolněn pro FW 5,55 nebo 5,70 nebo 6,00, nebo co ...

In the meantime, HBL gets extensively tested on firmware 6.20, and it feels more games are compatible on this firmware than on old ones.

Do té doby, HBL dostane rozsáhle testována na firmware 6.20, a to je více her jsou kompatibilní na tento firmware než na ty staré.

This is quite surprising to me, but, well, honestly, we test our work on 5.00 m33 and 6.20, so that might be true.

To je docela překvapivé pro mě, ale dobře, upřímně, testujeme naše práce na 5,00 M33 a 6,20, tak to může být pravda.

So we get more and more questions : “should I upgrade to 6.20 or stay in X.XX?”

Tak jsme si víc a víc otázek: "mám upgrade na 6,20 nebo pobyt v X. XX?"

A few months ago, I would have said: “don't upgrade, who knows, maybe a kernel exploit for your firmware will be found tomorrow!”, but today my answer is: if you have a PSP with a firmware between 5.05 and 6.20, I suggest you upgrade to 6.20 .

Před pár měsíci bych si řekl: "Nebuďte upgrade, kdo ví, možná jádro využít pro váš firmware bude nalezen zítřka!", Ale dnes moje odpověď je: Pokud máte PSP s firmware mezi 5,05 a 6,20, doporučuji upgrade na 6.20.

HBL apparently works better on it, and I don't picture any hacker releasing a kernel hack for 5.XX firmwares anytime soon.

HBL zřejmě funguje lépe na to, a já nemám obrázek žádný hacker uvolňuje jádro hack pro 5.XX FW v dohledné době.

I believe hackers will focus on 6.30 and maybe 6.20, but it's not worth staying in 5.XX anymore (unless you're below 5.03, in which case you can get ChikHEN).

Věřím, že hackeři se zaměří na 6,30 a 6,20 možná, ale to nestojí za pobyt v 5.XX už (pokud jste pod 5,03, v takovém případě se můžete dostat ChikHEN).

For those who are worried, undisclosed kernel exploits still exist in 6.30 (And no, I don't know where they are), so you are not giving up on everything by upgrading to 6.20.

Pro ty, kteří se obávají, nezveřejněných jádro využívá stále existují v 6.30 (a ne, já nevím, kde jsou), takže se nevzdáváme na všechno upgradem na 6,20.

Now, as far as 6.30 is concerned…well that's another story.

Nyní, pokud jde o 6,30 je o ... no to je jiný příběh.

It's a choice between homebrew and official contents, it's a matter of personal opinion.

Je to volba mezi homebrew a oficiální obsah, to je věc osobního názoru.

However, as far as I know it is still possible to stay in 6.20 and buy official games, through Media Go, although I haven't tried.

Nicméně, pokud vím, je ještě možné, aby zůstali v 6,20 a koupit oficiální hry, přes Media Go, i když jsem se snažil.

Zdroj http://wololo.net/wagic/category/hacking/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může Half-byte spustit ISO Loader?

I was of course expecting it from the start, we've received lots of help and great feedback when we released the Half Byte Loader for Patapon, but as usual there's also a minority of people (who tend to believe they speak for everyone) who are dissatisfied with the idea that the Half Byte loader doesn't run isos.

Byl jsem samozřejmě očekával, že od začátku jsme obdrželi hodně pomoci a velké zpětné vazby, kdy jsme vydali Half Byte Loader pro Patapon, ale jako obvykle je tu také menšina lidí (kteří mají sklon věřit, že mluví za všechny), kteří jsou nespokojeni s myšlenkou, že Half Byte nakladač nefunguje ISO.

The idea is floating on the internet that I am against iso loaders, and that it is why there is no iso loader available for HBL.

Myšlenka je plovoucí na internet, že jsem proti iso nakladače, a že to je důvod, proč není ISO Loader pro HBL.

This is wrong in many ways.

To je špatné v mnoha směrech.

First, I am not especially against iso loaders.

Za prvé, já jsem nijak zvlášť proti iso nakladače.

I am against piracy but I believe those are two separate things.

Jsem proti pirátství, ale věřím, ty jsou dvě odlišné věci.

The fact that they are associated together is not directly my concern.

Skutečnost, že jsou spojeny dohromady, není přímo můj problém.

What is true though is that I don't care about isos.

Co je pravda, ale je to, že je mi jedno, o ISO.

Actually I don't use my PSP to play commercial videogames, or so rarely that I'm usually fine with the UMD format.

Vlastně jsem se nepoužívají moje PSP hrát komerční videoher, nebo tak zřídka, že jsem většinou v pohodě s formátem UMD.

In other words, I don't mind if people code a HEN or an ISO Loader for the patapon exploit, but I won't work on that myself because I don't care .

Jinými slovy, nevadí mi, když lidé kód HEN nebo ISO Loader pro Patapon využívat, ale nebudu pracovat na sobě, že proto, že mi to jedno.

So people who contact me with (generally stupid) ideas on how to load ISOs can stop right now, I don't even read those emails.

Takže lidi, kteří mě kontaktovat (obvykle stupidní) představy o tom, jak zatížení ISO může zastavit hned teď, nemám ani číst ty e-maily.

Secondly, it is not “because wololo or m0skit0 or ab5000 are against isos on their exploit” that no iso loader is made available through the Patapon exploit.

Za druhé, to není ", protože wololo nebo m0skit0 nebo ab5000 jsou proti ISO na jejich využívání", že žádné ISO Loader je k dispozici prostřednictvím Patapon využít.

It is because it is not technically doable.

Je to proto, že to není technicky proveditelné.

Loading isos (probably) requires kernel access and the Patapon exploit is a user mode exploit.

Loading ISO (pravděpodobně) vyžaduje jádro přístup a Patapon využívat je uživatelský režim využívat.

Of course, if someone wants to prove me wrong and code an iso loader in user mode, please feel free to do it, I'll be sure to test it and confirm it.

Samozřejmě, pokud někdo chce ukázat mi špatně a kód ISO nakladač v uživatelském režimu, neváhejte to udělat, budu mít jistotu, vyzkoušet a potvrdit to.

Finally, ALL videos I've seen on youtube so far claiming they have a HEN or an ISO Loader running through the patapon exploit or the Half-Byte Loader are fakes .

A konečně, Všechna videa jsem viděl na youtube, pokud tvrdí, že mají slepice nebo ISO Loader procházející Patapon využívat nebo Half-Byte Loader jsou padělky.

The only true publicly known (but not available) HEN for the new PSP Models that I know about is the one showcased a while ago by Davee and Team Typhoon.

Pravda jen veřejně známé (ale není k dispozici) HEN pro nové PSP Modely, že vím o tom je ten předvedl před chvílí na Davee a Team Typhoon.

And as many people know, Team Typhoon took the decision to not release this HEN.

A jak mnozí víte, tým Typhoon přijal rozhodnutí, že nechcete uvolnit tento HEN.

Well, the conclusion is “stop believing everything you see on youtube”.

No, závěr je "přestat věřit vše, co vidíte na youtube".

A Mobile phone can't bake popcorns.

Mobilní telefon nemůže péct popcorns.

HBL Can't run isos.

HBL Nelze spustit ISO.

Zdroj http://wololo.net/wagic/category/hacking/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu