Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Half Byte Loader [HBL]


KOSScz

Recommended Posts

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

už jsem to chtěl upnout a napsat sem o tom a když si to nakousnul jako jabko od applu xD tak řeknu že:

Je to nejlepší emulátor co sem kdy viděl na PSP hned po snes! pařim teď NFSU2 a je to skvělý!

akorát v tom balíku neni Bios a sehnává se těžko,já ho naštěstí mám tak ho ted upnu balík s biosem + nfsu2 + nfsc

Bios dejte do složky uo gpsp a tak dále a romky dávejte do ROM - http://czshare.com/1516793/GOm3/GPSP_for_HBL.rar

Natočil jsem pír gameplayů a GPSP a OTTD takže to tu dám někdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NOVINKA:

Cez program Twisted Download v4 som sa dočítal o novej verzii hbl-r110. Podľa mňa nič nezvratné, možno niekomu potrebné.

Original text:

r110

Date: Nov 23.2010

JJS

-This is Work in progess and not Recommended FOR BINARY DISTRIBUTION

-added kernel memory offsets for hotshots2/ everybody2 on 6.20

-changed_hook_sceKernelExitDelete Thread to actually call sceKernelExitDelete Thread because it is avaible through p5 stubs now. this should fix freezing in JellyCar

-minor correction to subinterrupthandler_cleanup()

Google "nakladač" :D :

R110

Datum: Nov 23,2010

JJS

-To je práce v progess a ne doporučený pro binární distribuce

-přidán kompenzace paměti jádra pro hotshots2 / everybody2 na 6,20

-changed_hook_sceKernelExitDelete téma skutečně volat sceKernelExitDelete téma, protože je dostupná přes p5 pahýly nyní. To by mělo stanovit zmrazení v JellyCar

-drobné korekci subinterrupthandler_cleanup ()

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, chci se zeptat, jak to mám udělat? Mám PSP 3004 FW 6.20 . Udělám vše přes Patapon demo co je v návodu uvedeno, ale když zmáčknu R, tak se mi celé PSP vypne a nic se nenahodí?

Prosím o nějaké řešení, jak by to mělo jít. Díky

EDIT: Vyřešeno za pomoci FxR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co dělám špatně. Udělám vše podle névodu na mém PSP 3004 (6.35) a nejde to. Když vše nakopíruju jak má být, spustim tu hru, sjedu na 2. políčko, zmáčknu kolečko a chvíli černá obrazovka a za chvíli se objeví menu. A např Opera mini stejně nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu