Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Half Byte Loader [HBL]


KOSScz

Recommended Posts

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

sova287 stejnak to máš marné na ofw 5.70 nikdy nepujde flash. protože to nema přistup do 1.5 kernel nebo do flash 0.1.2.3. Tak ratči updatuj na ofw 6.20 ten je nejstabilnější a dej si HBL rev99 a vše pojede jak má. A k těm iso hrám. Už se pracuje na iso emu. Tak bud to updatni a čekej dál. A nebo to updatni na 6.20 prodej psp za cca 3500Kč a kup si psp slim s plnohodnotným flashem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rag.dol- četl jsem to na stránce wololo.net zatiom to nejde ale pracuje se na tom

cova 287- sovo i wololo tvurce hbl doporučuje updatovat na 6.20 protože na 5.70 nejspíš z 98% nebude hen. A máš tam větši stabilitu HBL větší množství fdunkčních hér aplikací a emu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on uz je hbl r99? a iso loader se zacal vyrabet uz pred mesicem ale byl hotovej na 5 procent takze si nesputil nic,ten loader se bude asi menovat koens iso loader a k updatu,mel jsem 6.00 a updatnul jsem na 6.20 a jede mi mnohem vic veci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FxR no emu nepotřebuješ na cfw to stahneš normalni hru převedeš a jedeš bomby. ale na HBL neni ps1 emu. alespon mislim :D:D jo a afkim to jede 100% alespon mě to jelo. a Upni tu nějake hry a nebo my pošli odkaz a ja je přidam k těm ostatním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no iso loader je funkční zkoušel jsem to s hrou gta lcs ale tim funkční myslím že ten program tu hru najde a začne načítat a to je prozatím vše bohužel. :( ale nevym nic o tom že by byl pozastaven. se podívam na stranky od wolola a púročtu si to tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim

m0skit0 Post subject: Re: ISO "Emulator' on the PSP!?Posted: Sun Aug 29, 2010 12:14 pm

God

Joined: Wed Sep 09, 2009 11:12 am

Posts: 2484

Koens Loader is dead as well. If you check the project forum you'll notice how all development thread have been closed, and there's no discussion anymore about developing. And definitely people involved on it heavily lack the knowledge for writing such an advanced piece of software.

Open Idea Loader was a more interesting project, since dridri actually knew what he was talking about, but it seems he couldn't get over the problems.

That means I'll have to code it, after all... Just joking

no tohle napsal m0skit0 tak nevim co si o tom mám myslet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto slova napsal wololo na svem webu. Tykají se o iso emu na psp s ofw 6.20

Byl jsem samozřejmě očekával, že od začátku jsme obdrželi hodně pomoci a velké zpětné vazby, kdy jsme vydali Half Byte Loader pro Patapon, ale jako obvykle je tu také menšina lidí (kteří mají sklon věřit, že mluví za všechny), kteří jsou nespokojeni s myšlenkou, že Half Byte nakladač nefunguje ISO.

Myšlenka je plovoucí na internet, že jsem proti iso nakladače, a že to je důvod, proč není ISO Loader pro HBL. To je špatné v mnoha směrech.

Za prvé, já jsem nijak zvlášť proti iso nakladače. Jsem proti pirátství, ale věřím, ty jsou dvě odlišné věci. Skutečnost, že jsou spojeny dohromady, není přímo můj problém. Co je pravda, ale je to, že je mi jedno, o ISO. Vlastně jsem se nepoužívají moje PSP hrát komerční videoher, nebo tak zřídka, že jsem většinou v pohodě s formátem UMD. Jinými slovy, nevadí mi, když lidé kód HEN nebo ISO Loader pro Patapon využívat, ale nebudu pracovat na tom sám, protože mi to jedno. Takže lidi, kteří mě kontaktovat (obvykle stupidní) představy o tom, jak zatížení ISO může zastavit hned teď, nemám ani číst ty e-maily.

Za druhé, to není ", protože wololo nebo m0skit0 nebo ab5000 jsou proti ISO na jejich využívání", že žádné ISO Loader je k dispozici prostřednictvím Patapon využít. Je to proto, že to není technicky proveditelné. Loading ISO (pravděpodobně) vyžaduje jádro přístup a Patapon využívat je uživatelský režim využívat. Samozřejmě, pokud někdo chce ukázat mi špatně a kód ISO nakladač v uživatelském režimu, neváhejte to udělat, budu mít jistotu, vyzkoušet a potvrdit to.

A konečně, Všechna videa jsem viděl na youtube, pokud tvrdí, že mají slepice nebo ISO Loader procházející Patapon využívat nebo Half-Byte Loader jsou padělky. Pravda jen veřejně známé (ale není k dispozici) HEN pro nové PSP Modely, že vím o tom je ten předvedl před chvílí na Davee a Team Typhoon. A jak mnozí víte, tým Typhoon přijal rozhodnutí, že nechcete uvolnit tento HEN.

No, závěr je "přestat věřit vše, co vidíte na youtube". Mobilní telefon nemůže péct popcorns. HBL Nelze spustit ISO.

A podle mě to Open Idea Loader znamená že by to šlo jenom že musí jyt přes větší překážky než chodil dosut :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu