Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s PSN


Raz3r

Otázka

Čau, mám problém se stahováním z PSN na PSP 2004 CFW 5.50 GEN-D3. Používám plugin PSNLover Beta v1.1. Ať se pokouším stáhnout cokoliv, po rozkliknutí stránky s detaily mi to vyhodí chybu 80551001 a dál nic. Nevíte někdo co s tím? Předem díky za jokoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No teď už jsem si toho všim taky... když jsem zkoušel demo tak se to začalo normálně stahovat, ale při instalaci to pak někde za půlkou napsalo chybu.... když sem pak zkoušel stáhnout třeba videa tak už jsem si všim že ty nestáhnu vůbec... Takže bych taky uvítal nějakou radu co s tím.... Když jsem používal D3ku tak mi kromě těch dem (ty se dycky zrušili při instalaci ) šlo tahat vše....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevím sony musí pry predelet cely systém protože jim tam nekdo vnikl a ukradl informace o uctech....

kdyztak si precti je to zajmave :D

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/232312-sony-odhalila-dalsi-utok-hackeru-ohrozeno-je-uz-100-milionu-lidi.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A ja si rikam jak mu muze jit dobře :D :D :D

nepis takovy blbosti nebo updatuje a bude mu to k nicemu...

teď tě nechápu.....

myslel sem ze kdyz je psn v provozu tak funguje vše

tady je neco o psn

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/233049-sony-chce-tento-mesic-opet-spustit-herni-sit-playstation-network.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu