Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak dostat filmy na HDD ?


Daxter

Otázka

Dnes jsem konečně získal Flashku, kterou mi Xbox vzal (8GB), hodím na ní filmy a .... nemilé překvapení, filmy nejdou zkopčit na HDD, jen přehrávat z flashky , což je mi celkem na hovno :). Je tedy nějakej způsob jak je na hadr xka dostat ? Jde to přez media center zkopírovat ? A v neposlední řadě, pojede mi media center na w. XP ? :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dnes jsem konečně získal Flashku, kterou mi Xbox vzal (8GB), hodím na ní filmy a .... nemilé překvapení, filmy nejdou zkopčit na HDD, jen přehrávat z flashky , což je mi celkem na hovno

Nevím proč dávat filmy na HDD xboxu ! Ten je na instalaci her a to si chceš zasrat HDD filmama aby se ti tam potom hry nevešly ? Buď rád , že ti to jde už z flešky - je to lepší protože si je stahovat z netu můžeš rovnou na flešku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevím proč dávat filmy na HDD xboxu ! Ten je na instalaci her a to si chceš zasrat HDD filmama aby se ti tam potom hry nevešly ? Buď rád , že ti to jde už z flešky - je to lepší protože si je stahovat z netu můžeš rovnou na flešku .

Opravdu smysluplná odpověĎ .... HDD si zaseru čím budu chtít já, 3 hry to asi moc nevytrhnou .... Příště si přečti na co jsem se psal, než začneš psát úplně mimo mísu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Opravdu smysluplná odpověĎ .... HDD si zaseru čím budu chtít já, 3 hry to asi moc nevytrhnou .... Příště si přečti na co jsem se psal, než začneš psát úplně mimo mísu ...

Propoj si PC s XBOXem a nemusíš řešit kopírovaní přez PC může pouštět na ixku co chceš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Propoj si PC s XBOXem a nemusíš řešit kopírovaní přez PC může pouštět na ixku co chceš ;)

Jo, ale ty to nechápeš, mám hrozně hlučnej komp, a mám ho ve stejném pokoji jako xko, takže jde to při propojení s PC kopítrovat na HDD xka nebo ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nechápu , proč se ti nelíbí pouštět filmy z flešky a nebo z externího HDD , když je to podle mne lepší - to jsem ti chtěl jen poradit - jestli jsi to nepochopil . Nemusíš potom pracně kopírovat z PC na flešku a potom zase na HDD xka . Tím je snad vyřešená i ta nabídka DYTIKA , která se ti nelíbí kvůli hlučnosti . A nemusíš se hned urážet a napadat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nechápu , proč se ti nelíbí pouštět filmy z flešky a nebo z externího HDD , když je to podle mne lepší - to jsem ti chtěl jen poradit - jestli jsi to nepochopil . Nemusíš potom pracně kopírovat z PC na flešku a potom zase na HDD xka . Tím je snad vyřešená i ta nabídka DYTIKA , která se ti nelíbí kvůli hlučnosti . A nemusíš se hned urážet a napadat .

Nenapadám, ale jde o to, že jsem se ptal na nějakou věc, a ty mi radíš něco, o čem vím, ale jde prostě o to, že když chci mít třeba 20 filmů pokupě, těžko je všechny nahážu na flkashku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu