Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

[xbox360] Chyba při vypalování v imgburnu popř dvd decrypte


Steven.91

Otázka

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To může být tolik různých věcí, že to ani nejde snad spočítat. Jako první si zkus rochu pohrát s připojením mechaniky, může to dělat vadný data kabel, zkus se v tom pohrabat. Jinak samozřejmě platí obvyklé rady, kvalitní vypalovačku, kvalitní média, apod. To se tu už probíralo mockrát. Poslední FW v palírně také neuškodí, pokud ho nemáš.

Btw: V jakém režimu je palírna připojena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak zase tolik důvodů to mít nemůže, když jsem tady většinu vyvrátil tzn: dělají to samé obě palírny, na emtecy jsem vypalil už plno her a v pohodě až do ted, v kabelech to taky nebude, protože jedna ma atu hlavici a druhá satu no a FW to byt nemuže, když předtím na tomtéž FW jsem vypálil 40 dvd. Jinak jak zjistím, v jakém režimu je připojena ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To, že něco fungovalo předtím, neznamená, že to bude fungovat i teď. Pokud dělají problémy vypaločky dvě a z toho jedna dokonce nová, může být problém v samotném počítači. Kde by třeba mohl být problém je slabý zdroj (nekecám).

Kde ještě+ může být prblém, jsou média, může se stát, že narazíš na špatný balík. Případmě, pokud bys měl opravdu smůlu, špatnou mechaniku z výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu