Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xlink Kai cez USB aneb ADHOC hry ONLINE!!!


Zahi

Recommended Posts

Super dobra sprava pre vsetkych vlastnikov PSP s CFW!!! Teraz som nasiel na nete plugin ktory umoznuje grat cez XLINK Kai bez WIFI adaptera, iba cez USB kabel, mam to odskusane a funguje to! Takze vam tu spravim NAVOD ako si zahrat skoro vsetky AD-HOC only hry cez internet.

1. Stiahni si PLUGIN (obsahuje aj Bridge.exe), dalej PSP Type B Driver , WinPcap a nakoniec samotny Xlink Kai (ak este nemate XTAG ucet tak si ho vytvorte)

2. Nainstaluj PSP Type B driver, WinPcap, Xlink Kai, nakopiruj do psp plugin AdhocToUSB.prx do zlozky seplugins a v game.txt pridaj riadok

ms0:/seplugins/AdhocToUSB.prx 1

ak v seplugins nemas game.txt tak ho vytvor a napis to tam.

3. Chod do ovladaci panely a klikni na pridat hardware, dalej klikni ze hardware bol uz pripojeny a uplne dolu daj pridat nove hardwarove zariadenie, potom klikni na nainstalovat hardware zo zoznamu, klikni na sietove adaptery a vyber microsoft a microsoft loopback adapter a dokonci instalaciu

4. Zapni Xlink Kai a v XTRAY pravym klikni na ikonu xlinku a daj configuration, v zadaj tam svoj ucet (default xtag, password) a v network adapter klikni na microsoft loopback adapter

5. Zapni neaku hru, spusti Bridge.exe a tam vyber MS LoopBack Driver (napises poradove cislo a enter)

6. Pripoj USB kabel a hraj :)

POZOR!!! Nefunguje to s Remotejoy Lite alebo inymi programami ktore vyuzivaju USB kabel!!!

BTW MGS PW zatial zial nefunguje

zda sa ze ten PSP type B driver neako nefunguje tak skuste manualne nainstalovat tento http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/51227/PSP_type_B_Driver.rar_28.16KB.html

Xlink Kai je program ktory umoznuje hrat ADHOC hry cez internet, v tom programu su ARENY ktore su ako keby virtualne miestnosti, takze ked v nej ste s niekym tak je to ako keby ste sedeli vedla seba, tudis mozete spolu hrat. Pre ludi ktory v okoli nemaju nikoho kto ma PSP aby nieco zahrali je toto super vec, a diky AdhocToUSB pluginu je aj dostupnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz dam start kai tak mi to nabehne chce to kai tag a password vyplnim to a login a pak mi to same nabiha dokola a mackam login a nic co stim ?

edit: ok už to jede

edit2: do řiti proc me to furt vyhazuje chcu si zahrat monstra huntra najedu na arenu prijoinu se a po chvilce me to vyhodi a vypne se mi to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Windows 7 se ten ''microsoft loopback adapter' instaluje trochu jinak, protoze v ovladacich panelech neni moznost Pridat hardware ze seznamu, jen stale vyhledava.

Takze, pro toho, komu by to neslo:

Spustit prikazovy radek jako spravce

Zadat hdwwiz.exe

Pridat hadrware ze seznamu

Sitove adaptery

Microsoft

Microsoft loopback adapter

______________________________

EDIT:

A jeste na Win 7 prepnout kompatibilitu (XP, nebo Vista)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj me to nejak nejde mam par problemu snad mi poradite mam windows 7

1) instalace psp type B mi nejde instalacka pise (v tomto pocitaci je treba spustit 64bitovou verzi programu DPInst.exe obratte se na dodavatele tohoto balicku) tak bych to asi mel zkusit pres ten edisk akorat nwm jak nainstalovat rucne tak to je muj zasek cislo 1

2) pri zapinani Xlink kaye ( po nainstalovani) to napise ERROR INITIALIZING PSSDK_DLL LIBRARY. nwm jestli je to tim nenainstaloat psp type B ale radsi to sem napisu

predem diky za jake koliv odpovedi a pomoci

edit: uz sem si pripojil psp typ B a dal vyhledat ovladace pro nej z PC (doufam ze je tohle tim jak myslite rucne) ale stejne wokna 7 POZADUJOU PODEPSANOU DIGITALNI FORMU bla bla nejakej error proste kdo ma okna 7 tak urco vi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ti co mají PSP 2004 jako já maj smůlu a snažily se zbytečně já mam PSP 2004 a 5.50 gen D3 a na jedné stránce jsem se dočetl požadavky:

- Windows XP 32bit (It's possible in Vsita or 7 64bit, but trouble.

- Xlink Kai 7.4

- PSP-3000 + 5.03GEN-C for HEN

- PSP USB Cable

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt díky moc tak to to píšou blbě tak to to nevzdávam :-)

hmm dočetl jsem se tohle: byla testována na PSP s CF -2000-D3 5.50GEN a PSP -3000 s 5.03GEN CF-C, podle Yuki - I, by měla aplikace fungovat i na PSP -1000 s nejnovější verzí CF gen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

mě to nejde... všechno sem udělal podle návodu a vždycky skončim na tom, že bridge.exe nenajde PSP USB Device. Jinak všechno běží tak jak má. Poslední možnost co mě napadá, že mám CFW 3,90 M33-3 a proto to nejde...Nevíte někdo čím by to mohlo být????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to nejde... všechno sem udělal podle návodu a vždycky skončim na tom, že bridge.exe nenajde PSP USB Device. Jinak všechno běží tak jak má. Poslední možnost co mě napadá, že mám CFW 3,90 M33-3 a proto to nejde...Nevíte někdo čím by to mohlo být????

bude to asi tym CFW, sak si daj 5.50 GEN prometheus a mas po probleme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Zdravim taky mam par problemu nemuzu nikde najit ten driver B na windows 7 64bit:(nevite nekdo odkaz?jeden sem nasel ale ten nejak nefunguje:(a druhej nevim jestli to je podstatny...kdyz zapnu xling kai tak jak tam je ten vyber her tak u toho kolik v ty mistnosti je jakoby lidi mam "? users, ? private arenas"...v tom bridge.exe mam problem ze me to nemuze najit psp:(ale to je asi kvuli tomu driveru...dik za pomoc:D

/ed uz sem na to prisel:Dten bridge.exe uz me funguje naslo to psp:)akorat v tom xling kai mam u kazdy hry "? users, ? private arenas" nevite co stim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu