Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ktore je neajlepšie NFS?


bulby7026

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nejlepsi z NFS na PSP je Underground rivals. paradni ST, spousta soucastek k tuningu, aut, skvele hrani, grafika patri k tomu nejlepsi. Most wanted je dobry akorat s*rou ty policejni auta, ty do vas vrazeji bezlitostne, Carbon taky neni spatny, Od ProStreet na PSP ti lidi z EA podelali, Undercover je jen dalsi zklamani, po ripnuti jazyku, videi cela hra ma jen 190 MB ? a to si myslite ze je dobry ? a Shift, no predstavte si, ze k Asphaltu 2 na mobilu z roku 2006 nepriblizi ani za dalsich svetelnych roku. Pokud mate chut na opravdovy street racing muzete vyzkouset MC 3 Dub edition nebo MC LA remix.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
nejlepsi z NFS na PSP je Underground rivals. paradni ST, spousta soucastek k tuningu, aut, skvele hrani, grafika patri k tomu nejlepsi. Most wanted je dobry akorat s*rou ty policejni auta, ty do vas vrazeji bezlitostne, Carbon taky neni spatny, Od ProStreet na PSP ti lidi z EA podelali, Undercover je jen dalsi zklamani, po ripnuti jazyku, videi cela hra ma jen 190 MB ? a to si myslite ze je dobry ? a Shift, no predstavte si, ze k Asphaltu 2 na mobilu z roku 2006 nepriblizi ani za dalsich svetelnych roku. Pokud mate chut na opravdovy street racing muzete vyzkouset MC 3 Dub edition nebo MC LA remix.

Jsem s tebou za jedno, jedině si zahrát poslední dvě zmiňované hry - nejlepší závodní hry na psp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě jednoznačně NFS Shift.

Mám ho v originále... Už jsem měl docela dost věčné Underground série, která něměla nic. Toto je daleko víc podobnému mému dříve velice oblíbenému NFS 3: Hot Pursuit, byť méně arkádovité.

Ale je to vážně fajn. Mě se to na PSP fakt líbí. Od začátku jezdím se stejným autem VW Scirroco a dá se to v pododě. Tady daleko víc záleží na schopnostech ovládat auto a zvyku na něj, než o tom, jaké upgrady a jaké auto máš. Samozřejmě na drifty si beru jiné... Ale to je vše.

Jediné co mě zde trochu štve je pozůstatek z Underground série, a to jsou drifty. Prostě mě nebavíííí!

Ale co je parádní výzva je radarová past, aneb udělat co největší průměrnou rychlost. Opravdu paráda. Aby člověk zvládl, musí se dané auto naučit dokonale ovládat, aby i pravoúhlé zatáčky jezdil okolo 200 km/h. Jako závodní hra paráda :-) (navíc teď za super cenu v jistém obchodě - 249 kč za novou :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu