Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s vypalovanim


pancaaa

Otázka

Zdravim.

Mam dost velkej problem s vypalovanim her na xbox. kdyz vypaluju bud v imgburn nebo v clone cd tak pohoda vsechno nastaveny jak ma jede to do 51 % a pak chyba a konec...u obouch ve stejny chvily....nevim cim to muze bejt...blba hra nebo chyba v pocitaci?nemate nekdo zkusenosti s podobnym problemem?diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

"Blbou hru" zjistíš jednoduše. Stačí použít Abgx, který zkontroluje, zda je iso v pořádku. Předpokládám, že ovládáš teorii, tedy vypaluješ přes .dvd soubor, apod.

Ale 51% je až nápadně blízko přechodu na druhou vrstvu, takže bych chybu hledal zde. Znamená to tedy, že tvoje vypalovačka už dodělává a dělá jí problémy pálit právě tu druhou polovinu disku. Pokud sem hodíš log z vypalovacího programu, bude to jasnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ISO je v pořádku, jen nemáš patch pro 5 a 6 Wave. Ale to nevadí, na tom teď nezáleží.

K rychlosti: Dnešní palírny i média jsou stavěna na rychlosti 2.4x - 4x, v tomhle problém nebude. naopak, příliš níýká rychlost by to mohla spíš zhoršit.

Clone-CD nepoužívám, takže nemůžu mluvit přímo, ale Copy/Paste by snad jít mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Inu, když už je topic otevřený, také bych se rád na něco zeptal. Mám Flash celkem krátce, vypálil jsem si 3 hry, a sice (Alan Wake, Red Dead Redemption a Gears of War 2). První 2 jedou v pořádku, ta třetí se mi zdá asi nějaká chybná. Když vložím DVD do mechaniky, neukáže se ani obrázek, ve hře poté často doskakují textury, je tam zkrátka dost bugů. Nicméně, hra jak se zdá jede normálně, tak mě napadá, jestli jsem to vypálil dobře?! Všechny hry jsem dosud instaloval na HDD, a stahuji je z tohoto fóra. Koneckonců, vypaluji přes ImgBurn na Vebratim DVD+R DL. "abgx360kou jsem zkontroloval *iso, vše zelené."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Starší hry obrázky po načtení nemají. To až novější hry. A doskakování textur je u téhle hry běžná věc, engine a mechanika nezvládá. Podívej se třeba na Mass Effect, stejná věc. Instalace na HDD, když ho máš pomůže, ale problém úplně neodstraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jakto ze to nepujde na tydle vypalovacce?co je s ni?vypalovacka je v notebooku zabudovana takze koupit novou nebude tak jednoduchy ale ja nevim proc?jako ze to tadle vypalovacka nezvladne vypalit?co je s ni spatne?s xboxem zacinam takze se omlouvam ze mam tolik otazek ale snad mi pomuzete...diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prostě straší mechaniky, hlavně ty notebookový nedokážou vypalovat tak kvalitně a postupem času se opotřebovávají až na konec odejdou ... stává se to celkem často. Doporučuju koupit externí vypalovačku a budeš mít po problémech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Máš blbouz palírnu, kup externí PaP (plug and play) mechaniku, nejlepe FATKU, má lepší zápis i čtení a je levnější, třeba na alze - do 24hodin doma. Cenově je to tak kolem toho litra neznačková a kolem 1500 už třeba samsung (mám já).

Tohle neni pravda to co píšeš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja si nejsem jistej jestli to je vypalovackou protoze tu hru sem vypalil...a funguje jakoby nacte se akorat asi moc rychle a sekne se to a dal to nejede...a ta prvni chyba byla asi v tom ze sem vypaloval na memorexky kery stojej uplne za hovno....pak sem mel jednu verbatimku ,na tu sem to vypalil ale to se mi sekne...vam se to nikdy nestalo ze byste si vypalili hru,xbox ji rozpoznal ale najednou se po chvilce nacitani sekla?cim to muze bejt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak sem si prosel forum a prisel sem na to ze kdyz to vypalim na verbatimku tak sice dam za jedno cd 40-60 korun ale nemusim si kupovat externi vypalovacku.nepocitam s tim ze bych palil 50 her denne ani na to nebudu a nemam cas tolik hrat jen bych potreboval ted poradit s tim jak se to zaseklo...nevite nekdo cim to muze bejt?rychlosti?nic jinyho me uz nenapada...diky moc za pomoc:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to opravdu špatnou vypalovačkou a nikdo ti nic jiného už neporadí . Už se to tady řešilo mnohokrát a v tvém případě je to úplně jasná věc . Jak vidíš , tak ani vypalování na VERBATIM nepomohlo . A nepiš takovou blbost , že MEMOREX stojí za h...o . Já na ně vypaluji už tři roky ( a další lidé , kteří mají dobrou palírnu ) a naprosto bez problémů . Až si koupíš novou vypalovačku ( doporučuji tuto externí : http://www.alza.cz/lg-ge20nu-cerna-black-d96937.htm ) tak na ně budeš moci bez problémů vypalovat a nekupovat tak nehorázně drahé DVD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu