Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jaka je MAX pametovka do PSP FAT


radeonx800

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
to je ale zaleží na značce když budeš mit neakou chinu tak to je jasný ale treba takova visokorychlostní sony :roll:

Smajlíka :roll: si nech pro své kamarády, buď tak laskav ;)

Ikdyž je karta visokorychlostní, tak velikostí rychlost klesá :)

Mezi nejlepší volbu patří asi 2krát 8gb od sony.

Adaptéry rychlost také klesá a o fake kartách se ani nemusíme bavit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja mnel taky 2x 16gb od sony aredukci photo fast na slimku a žadný sekání nic takovýho nepamatuje

Neříkám hned sekat :D Říkám, že se spomalí ... A když se moc spomalí, tak dojde k sekání apod :)

Doporučuji to vyzkoušet např. na tom pluginy, kde poznáváme jestli je karta no/fake :)

Ale dost zbytečných OT :) Myslíš, že odpvoěď na otázku co chtěl,dostal :)

Jinak jak jsem psal, nejlepší je mit Originál karty od sony a na photofast bych se vykašlal, ale zase ušetříte, je to volba každého z nás :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Neříkám hned sekat :D Říkám, že se spomalí ... A když se moc spomalí, tak dojde k sekání apod :)

Doporučuji to vyzkoušet např. na tom pluginy, kde poznáváme jestli je karta no/fake :)

Ale dost zbytečných OT :) Myslíš, že odpvoěď na otázku co chtěl,dostal :)

Jinak jak jsem psal, nejlepší je mit Originál karty od sony a na photofast bych se vykašlal, ale zase ušetříte, je to volba každého z nás :)

udelal jsem test prez pulginy a origo sony ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu