Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox nenacita palene hry


marman

Otázka

zdravim,

dnes som si bol kupit novy xbox a nasledne si som si hned nechal spravit aj flash... no lae teraz mam problem, ze xbox mi nechce nacitat napalene hry (original idu). Vsetky hry iba asi tak na dve sekundy roztoci a potom len vypise, ze open tray :cry: Neviet cim by to mohlo byt? diik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Negto nemyslí mechaniku v Xku, ale vypalovačku ... může už špatně pálit a Xko to potom nepřečte. No, uvidíš, podle toho open tray bych vsázel spíš na špatný DVD, ale i ta vypalovačka je možná ...

Příspěvek od SliW3.G0ng3rs-e mi hlava mic nebere, opravdu se RRODu nemusíš bát, nemá to s tim nic společnýho. Chtěl jsem to smáznout, než to uvidíš, ale když už sis to přečet, nechám to tu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim,

dnes som si bol kupit novy xbox a nasledne si som si hned nechal spravit aj flash... no lae teraz mam problem, ze xbox mi nechce nacitat napalene hry (original idu). Vsetky hry iba asi tak na dve sekundy roztoci a potom len vypise, ze open tray :cry: Neviet cim by to mohlo byt? diik

Napalene tebou, alebo nespustis ziadne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Negto nemyslí mechaniku v Xku' date=' ale vypalovačku ... může už špatně pálit a Xko to potom nepřečte. No, uvidíš, podle toho open tray bych vsázel spíš na špatný DVD, ale i ta vypalovačka je možná ...

Příspěvek od SliW3.G0ng3rs-e mi hlava mic nebere, opravdu se RRODu nemusíš bát, nemá to s tim nic společnýho. Chtěl jsem to smáznout, než to uvidíš, ale když už sis to přečet, nechám to tu.[/quote']

Na Fortis mam toho aj ja dosť napelene a všetko funguje,mediom to určite nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze chalani dvd Verbatim uz funguju :) ale chcem sa spytat, ze keby som tu mechaniku vymenil ci by mi potom uz lepsie napalilo aj dvd-cka Fortis? a este sa chcem spytat, ze ci tato hra je pouzitelna alebo mam stiahnut novu abgxk.jpg

diky a sry za tie otazky ale som v tom novy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To vypadá jako patchovaná hra. Pokud ji budeš hrát off-line, ok, mělo by to jít, ale pokud nedejbože chceš na Live, tak zapomeň.

Ale dá se to opravit. Stáhni si Video ISOs z tohoto odkazu a postupuj podle návodu. http://abgx360.net/download.html

A ano, nová, dobrá mechanika by měla zvládat každá média, i ta horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli se s tim nechceš zabejvat, tak kup externí - třeba tuhle http://www.alza.cz/lg-ge20nu-cerna-black-d96937.htm.

Na Fortis mam toho aj ja dosť napelene a všetko funguje,mediom to určite nebude

Pokud má už starší vypalovačku, tak mu to nemusí na Fortis šlapat, přece jenom Verbatim je trošku jiná liga :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu