Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Hej jakto ? :D Sice je ve spotlight Xbox nations a něco o tom že to je na víkend zadara ale když dam profil tak mam furt Free a ne Gold..Nemůze to bejt tim že mam nastaveno Czech republic ?

furt budes free jen budes mit pristup k sluzbam jako u goldu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus chtěl bych se zeptat jak je to s Banem?¨Mám Xbox FW 1.6 a bohužel i oflagovanej takže

když vlezu na LiVE dostanu BAN ihned nebo až při další vlně rozdávání banu?

Dik za odpověď :)

Už dlouho banová vlna nebyla a tak hned ti ban nehrozí . Jedině kdyby jsi byl připojený zrovna v té době , kdy bude .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus chtěl bych se zeptat jak je to s Banem?

Mám Xbox FW 1.6 a bohužel i oflagovanej takže

když vlezu na LiVE dostanu BAN ihned nebo až při další vlně rozdávání banu?

Dik za odpověď :)

na live určitě nechoď dříve, než si necháš odstranit flag. Jestli chceš, napiš mi. Jestli půjdeš s flagnutou konzoli na live, máš jistý ban. Nedostaneš ho hned, pouze budeš na blacklistu ms a až příjde banovací vlna, tvoje konzole bude zabanována

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na live určitě nechoď dříve, než si necháš odstranit flag. Jestli chceš, napiš mi. Jestli půjdeš s flagnutou konzoli na live, máš jistý ban. Nedostaneš ho hned, pouze budeš na blacklistu ms a až příjde banovací vlna, tvoje konzole bude zabanována

Podle mne je to zbytečné , když hrál patchované hry na nižší wave a určitě ne s kontrolou SSv2 . Konzole bude zabanovaná pravděpodobně tak jako tak .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nazdar, chci se zeptat, když hraju Halo 3 po Live (Matchmaking) hned u hledani serveru mne to upozorni neco ze neni povolene nejake pripojeni a ze to muze byt pomale, a ve hre mne to dost laguje, az mne to vykopne(čárka u latency mi svítí 1 červeně)

Live mám připojen přes Wifi (Xbox360Slim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, měl bych jeden dotaz. Před pár měsíci lokalizovali xbox live pro čr, má cenu se registrovat tam a nebo je lepší UK/US? Někdo mi říkal, že čr je drahá a obsahově malá. díky za odpověď

edit: Dema a podobný bonusový materiál by měl být na obou stejný, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak sem dneska koupil novej Slim, moje stare xko vcera umrelo RROD, sice bezi ale nemam chut cekat az umre uplne. Mel sem BAN takze si chci vytvorit uplne novej ucet na livku + gamertag. Ted mi jde spise o to jaky ucet si mam zvolit zda US/UK a nebo CZ. Nerad bych zase dostal bana za spatnou zemi. Jelikoz se chystat nechat udelat flash mam MFR 06/2010. Tak poradte jaky ucet zvolit, nakupovani na livku neplanuju, maximalne si zaplatim gold kvuli online. A nejvice asi budu sosat dema, trailery, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus, chci se jeste zeptat, mam Xko zapojene k monitoru zaroven s pc...xbox mam pres HDMI, ale když dám přepnout obraz na monitoru z pc na xko nebo naopak, vzdycky se mi xbox restartne...zacalo to delat az po vlozeni GTA IV, nejspise je to updatem Dashboardu...poradí někdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajnokelma:

Na českym Live je toho míň, ale jenom ty starší věci, nový přibejvaj úplně stejně. Taky tam nejsou ty služby, co na US/UK Live, ale ty bys stejně nevyužil. A dražší to určitě neni, řekl bych, že někdy skoro naopak. Některý plný hry za 299,- mi přijdou slušný.

Trolik: ban za zemi nedostaneš, to se nemusíš bát, takže si účtů uděláš, kolik chceš..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to takhle dělá běžně neviděl bych v tom problém:)
Me to taky tak dela, mam xku klasicky k tv pres hdmi a v momente jak prepnu tv z hdmi tak se mi resne xko

Sakra to je špatný :-( mám vždy zapnuté xko společně s pc, a jen si dle potreby přepínám...ale od toho noveho updatu Dashboardu se asi Microsoftu vloudila chybička..nebo si chce MS udržet lidi u hry a pokud chces jit jinam...BUM

Každopádně snad na to někdo upozorní a v jednom z dalších updatů to opraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajnokelma:

Na českym Live je toho míň, ale jenom ty starší věci, nový přibejvaj úplně stejně. Taky tam nejsou ty služby, co na US/UK Live, ale ty bys stejně nevyužil. A dražší to určitě neni, řekl bych, že někdy skoro naopak. Některý plný hry za 299,- mi přijdou slušný.

Trolik: ban za zemi nedostaneš, to se nemusíš bát, takže si účtů uděláš, kolik chceš..:-)

Takze si klidne muzu vytvorit jeste jeden live ucet na US/UK a nic se nestane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Kdykoli při první registraci konzole na live ho dostaneš . Teď to ale nemá cenu - dokud nebude nový CFW , tak se na live nedoporučuje vůbec chodit.

Nepsal nic o tom, že by měl falshnutou konzoli. Tohle už je nemoc z povolání, taky si někdy neuvědomím, že ne všichni tady na foru mají flash :)

Dobrý den mam dotaz ja jsem si asi neaktivoval ze začatku ten gold zdarma jde to nějak spětně zapnout?

Měsíční GOLD zdarma se aktivuje sám, ale jde to tak aplikovat jen u prvních třech účtů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu