Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

Zdravím mám tři otazky

1.Chci si koupit hru z market place, ale nebere mi to platební kartu ( podle mého skromného prekladu to píse něco ve smyslu, ze ji nelze authorizovat a na xbox.com "transakce se nezdarila zkuste později)

Karta je použitelná k internetovým platbám - mám ji na paypalu.

2.Na ceskem live nelze platit paypalem?

3.Přijde mi, ze je málo připojených hráčů ( hraju gta MP a je spolecne se mnou připojeno malinko lidi____například tři) muže být chyba nekde v nastavení internetu, routeru?

Nebo si proste každy hraje jen v dohodnutých hrách?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Zdravím mám tři otazky

1.Chci si koupit hru z market place, ale nebere mi to platební kartu ( podle mého skromného prekladu to píse něco ve smyslu, ze ji nelze authorizovat a na xbox.com "transakce se nezdarila zkuste později)

Karta je použitelná k internetovým platbám - mám ji na paypalu.

2.Na ceskem live nelze platit paypalem?

3.Přijde mi, ze je málo připojených hráčů ( hraju gta MP a je spolecne se mnou připojeno malinko lidi____například tři) muže být chyba nekde v nastavení internetu, routeru?

Nebo si proste každy hraje jen v dohodnutých hrách?

1) jakou máš banku a kartu?

2) ne paypal zatím není na xlive dostupný

3) gta iv je spíš taková arkadovka :D (dle mého názoru moc lidí to nehraje) ale samozřejmě může být chyba i v tvém nastavení NAT´u.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) jakou máš banku a kartu?

2) ne paypal zatím není na xlive dostupný

3) gta iv je spíš taková arkadovka :D (dle mého názoru moc lidí to nehraje) ale samozřejmě může být chyba i v tvém nastavení NAT´u.

Komerční banka a Visa a co se toho gta tyče, tak třeba ted je tam dost hráčů, takže spis to byl asi jen dojem. Btw co lidi hodně hrajou?? Nastavení Nat co to je a jak to připadne vylepšit?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komerční banka a Visa a co se toho gta tyče, tak třeba ted je tam dost hráčů, takže spis to byl asi jen dojem. Btw co lidi hodně hrajou?? Nastavení Nat co to je a jak to připadne vylepšit?:-)

Takové nejhranější hry jsou podle mě:

Batllefield: Bad Company 2, Call of Duty: Black Ops a MW2, Forza 3 já osobně nejčastěji hraju Red Dead Redemption je to podle mě nejlepší hra vůbec ale bohužel ji nehraje tolik čechů jako ty již předem zmíněné...

co se nastavení NAT týče:

NAT musí být open, upnp musí být povoleno, porty musí být nastaveny na hodnotu 88 nebo automaticky, MTU na hodnotu 1364 a ještě u toho natu musí být povolena nějaká firewall ochrana...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takové nejhranější hry jsou podle mě:

Batllefield: Bad Company 2, Call of Duty: Black Ops a MW2, Forza 3 já osobně nejčastěji hraju Red Dead Redemption je to podle mě nejlepší hra vůbec ale bohužel ji nehraje tolik čechů jako ty již předem zmíněné...

co se nastavení NAT týče:

NAT musí být open, upnp musí být povoleno, porty musí být nastaveny na hodnotu 88 nebo automaticky, MTU na hodnotu 1364 a ještě u toho natu musí být povolena nějaká firewall ochrana...

Díky. Zkontroluju si to v nastavení. Měl jsem do ted flash a dost me bavilo Red Dead Redemption, takže jsem si řekl koupím originalku a budu hrát na live(ten bude snad taky výbornej jako SP)

Náhodou s tou kartou nevíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Zkontroluju si to v nastavení. Měl jsem do ted flash a dost me bavilo Red Dead Redemption, takže jsem si řekl koupím originalku a budu hrát na live(ten bude snad taky výbornej jako SP)

Náhodou s tou kartou nevíš?

ten MP v RDR má spoustu možností jsou ta COOP mise,hideouty,gang matche,FFA,Poker,závody na koních a další... jestli si ho koupíš tak si mě klidne přidej (gt : LuK4SOcz)

a s tou kartou netuším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten MP v RDR má spoustu možností jsou ta COOP mise,hideouty,gang matche,FFA,Poker,závody na koních a další... jestli si ho koupíš tak si mě klidne přidej (gt : LuK4SOcz)

a s tou kartou netuším...

Platební karta stále nejde, takže nakonec jsem si Rdr pořídil z obchodu. Hned jak to půjde rad si tě přidám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Jak je to s flashnutým xboxem a hraním přes xbox live? Chápu že pálený hry nemůžu hrát přes live, ale jak ho můžu pak využívat?

Můžeš s nima chodit na live (ono je to jedno, ban můžeš dostat i kdyby jsi hrál pálenky jen offline). Jen musíš všechny hry kontrolovat pořádně přes ABGX, patchovat nejlíp na SSv2 a mít vždycky nejnovější verzi flashe a pravidelně zjišťovat informace o dění kolem téhle scény. Potom bude riziko minimální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox live

mam otazku udelal sem si učet na Xbox live a dostal sme na mesic Live zdarma koupil sem si kartu na jeden mesic a chci se zeptat když tet ten kod aktivuju přičte semi to ktomu co ješte mam nebo ne ?? a ješte jedna otazka da se nekde zjistit jak dlouho ješte budu moc hrat přes Live ? jako kolik dnu mi ješte zbejva ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox live

mam otazku udelal sem si učet na Xbox live a dostal sme na mesic Live zdarma koupil sem si kartu na jeden mesic a chci se zeptat když tet ten kod aktivuju přičte semi to ktomu co ješte mam nebo ne ?? a ješte jedna otazka da se nekde zjistit jak dlouho ješte budu moc hrat přes Live ? jako kolik dnu mi ješte zbejva ?

udělej to jednoduše, až ti dojde měsíc free, aktivuj placený a je to

7 dní před vypršením xbox live gold ti příjde email

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím měl jsem flashnutý Xbox pak jsem chtel zkusit hrat po netu a jak sem instaloval updaty tak mi to ztrattilo flash :((((((((((( co mam delat abych to napravil nechce se mi to platit znova .... jde to nejak vrati zpet treba o tyden nebo tak neco ?? poradte prosim ...

Další člen , který se obrátí o radu a jde na forum jen když to potřebuje ( je to vidět podle počtu tvých příspěvků ). Máš smůlu - měl by jsi se více věnovat i pročítání informací na foru - potom by se ti to nestalo - viz :

http://console-forum.net/tema/119565...ziadnu-palenku

Jedině nový flash na CFW 1.9 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím. Potřeboval bych poradit. Mám na xboxu s největší pravděpodobností české livko. Nejdou mi aktivovat účty z domén jako například hotmail.com. Potřeboval bych ho změnit, abych mohl používat tyto domény. Netušíte někdo jak? Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Potřeboval bych poradit. Mám na xboxu s největší pravděpodobností české livko. Nejdou mi aktivovat účty z domén jako například hotmail.com. Potřeboval bych ho změnit, abych mohl používat tyto domény. Netušíte někdo jak? Díky za odpověď.

nelze migrovat z českého live na zahraniční

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde to, ale migrace jde jen jednou za půl roku, nebo za rok, nebo prostě po nějakým delším časovým období

nejde migrace budou dle vyjádření Microsoftu možné každý rok v listopadu ovšem pouze na nově zřízené Live. takže z us učtu pujde na český migrovat ale naopak nikoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

migovat z CZ proste (bohuzel) nejde, tecka

nicmene neni problem si zalozit email treba na hotmail.com a k tomu novy LIVE profil a hned mas UK marketplace :)

nejsem si ale jisty jak to funguje u DLC

dlc a arcadovky nebo i games on damend lze sdílet přez profil na kterém jsou zakoupeny stačí mýt pouze přihlášené oba profili na jedné konzoly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu