Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Chtěl jsem se zeptat. Když jsem chtěl odemknout Trial verzi hry Peggle, tak mi vyskočila chyba 800700E8. Nevíte jak tuto chybu vyřešit? Nikde jsem nenašel jasné vysvětlení této chyby.
trial této hry není podporován v tvém regionu ... nic jiného mě nenapadá
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu se zeptat, uvazuji o xboxu360 slim. Zajimalo by me jak, je to, kdyz chci hrat hry pres internet to musim si zaplatit ten gold ucet? nebo muzu v klidu hrat a nekupovat ho? Dal me zajima ten slim ma v sobe wifi, to znamena, kdyz mam doma wifi, tak nemusi pripojovat pres kabel k internetu, ale staci pres wifi? a jeste kdyz koupim originalni hru, ale pouzitou, mohu stale hrat online pres internet? Mozna to sou blbe otazky, ale sem uplnej novacek a o xboxu premyslim teprve mesic a jeden uz mam objednanej na ceste, tak at vim na co se mam pripravit:D predem moc diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gold účet se kupuje kvůli toho abys mohl hrát online. Jinak ho kupovat nemusíš, ale multiplayer si nezahraješ. (první měsíc na LIVE je GOLD účet zdarma 8))

Ano, žádné kabely nemusíš tahat.

Drtivá většina bazarových her jde hrát online. S vyjímkou NHL11, FIFA11 a Dead Space 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nhl a fifa, to teda asi nepujde ani Fight NIGHT Round 4 bazarovej, protoze je take od EA nebo ten pujde. Takze na multiplayer si jeste doplatim. dekuju moc za info. Jen nevim jestli mam jit do toho slima. ale muzu mit novej za 4000, tak mi to nepripada tak spatna cena, ale cetl jsem ze nejak nejde flashnout, ale kdyz chci hrat multiplayer hry, tak stejne bych ho nemohl mit flashnutej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove mam dotaz. Mam hodne stary ucet, tenkrat zalozeny fiktivne nekde v UK. Moje otazky zni:

-mam migrovat? Co ztratim a co ziskam?

ztratis tunu obsahu (dema, nektera DLC (treba pro ME2), game on demand a indie hry atd.) ktery na ceskem marketplace zatim neni a mozna nikdy nebude

ziskas - vubec nic

do the math :)

(jo, vlastne ziskas oficialni ceskou podporu pro xbox !!!111 - cili si muzes zavolat na helpdesk ze ti neco nejde a oni te vyfakuji cesky misto anglicky)

-muzu si dobit points pomoci paypal nebo platebni karty - nebo mi to zjisti ze je karta CZ?

Diky moc

CZ platebni kartu to s nejvetsi pravdepodobnosti odmitne, jak je to s paypalem, to nevim

ale popravde, proc bys kupoval body primo od MS ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat jestli musím mit zaplacen xbox live nebo stačí byt připojený na net když si chcu stahnout něco do hry např. mapu

Když chceš jen stahovat dema a podobně , tak nemusíš mít placený GOLD účet . Jestli ale ta konzole ještě nebyla registrovaná na live , tak dostaneš při první registraci zadarmo na tři měsíce GOLD . Potom máš zdarma silver účet , za který se neplatí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Koupil jsem si xbox 360 slim a mám problém s připojením k bezdrátové síti. Mám router TP-link. Při zapnutí x-ka mi ukazuje konsole intenzitu signálu ale jak dám test conection tak se stále nedaří připojit k bezdrátové síti. Zkoušel jsem se připojit i přes kabel a ručně nastavit IP adresu ale stále se nemůžu připojit. Prosím prosím neměl jste někdo podobný problém? jsem už z toho nešťastný...:cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si xbox 360 slim a mám problém s připojením k bezdrátové síti. Mám router TP-link. Při zapnutí x-ka mi ukazuje konsole intenzitu signálu ale jak dám test conection tak se stále nedaří připojit k bezdrátové síti. Zkoušel jsem se připojit i přes kabel a ručně nastavit IP adresu ale stále se nemůžu připojit. Prosím prosím neměl jste někdo podobný problém? jsem už z toho nešťastný...:cry::cry::cry:

U čeho konktrétněto hodí chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U čeho konktrétněto hodí chybu?

Ahoj, zkusím Ti to aspoň trochu popsat, doufám že z toho budeš chytrej. Mám nové x-ko slim a chtěl bych hrat na live. Nemám ještě založený žádný učet a tak zkouším tuhle cestu: system settings-network settings-teď tam mám mou bezdratovou síť a ukazuje plné 4čarky-dám A a test xbox live conection-teď se x-ko snaží spojit s mou síti a nasledně vyskočí: test failed- there's a problem with your connection. Select More info for a description of the problem and how you can fix it. :cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si koupím hru v Games on Demand, je to nějak slotově omezené jako na PS3 ? Můžu to stáhnout kolikrát chci? V připadě na jiným Xku zadat profil a stahnout to tam?
na jiném xku to bude fungovat jenom s profilem, kterým se hra koupila. xko musí být online, jinak ti to pojede jenom jako demo. jednou za rok můžeš převést licenci a potom to bude fungovat na všech účtech na novém xku i offline.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Xko asi rok, ale tak pul roku jsem na nem nehral. Po pul roce jsem se prihlasil na svuj ucet na PC a zmizeli mi pratele i G v dohranych hrach. Kdyz zapnu xko, porad tam vse na profilu mam, ale na PC uz nic z toho neni a zobrazuje se mi 0G, jako bych nikdy zadnou hru nehral. Na PC mi zmizel i Avatar, proste vsechno je fuc...Da se to nejak obnovit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu