Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Zdravím, prosím o radu. Koupil jsem si LIVE GOLD na 12.měsíců a to číslo jsem zadal na jednom z profilu na xboxu, ale chtěl bych aby šel i druhý profil hrát přes LIVE, ten mi ukazuje že je LIVE FREE a ten přes který jsem LIVE GOLD aktivoval tak je LIVE GOLD.

TO jde jen na jeden profil to LIVE GOLD, i když to máte ty profily na jednom xboxu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prosím o radu. Koupil jsem si LIVE GOLD na 12.měsíců a to číslo jsem zadal na jednom z profilu na xboxu, ale chtěl bych aby šel i druhý profil hrát přes LIVE, ten mi ukazuje že je LIVE FREE a ten přes který jsem LIVE GOLD aktivoval tak je LIVE GOLD.

TO jde jen na jeden profil to LIVE GOLD, i když to máte ty profily na jednom xboxu?

přesně tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat když sem si koupil gears of war 3 a updejtuju na nový DB ten co my z flashnuté konzele udělá nefleshnutou tak mužu v pořádku na live nic by nestalo jen bych neměl flash takže by my nehrozil ban?

Update zmíněného DB na konzoli s flashem ti ji může flagnout, takže abys byl úplně v bezpečí, je lepší přeflashovat na původní FW, provést update na 13599 a pak flashnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude tento kupon fungovat na vsechny ucty UK, US nebo CZ? http://www.jrc.cz/hra_x360_xbox_live_12_months_gold_card_50_sleva_ke_hram

Díky

Nevíte? Zatím s tím nemám zkušenost a rád bych si ten kupon koupil, ale mam UK ucet, tak se chci ujistit, zda bude kupon fungovat. Díky za odpovědi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žil jsem v tom, že když mám flash a budu hrat pálenou hru online na liveku, tak dostanu ban. Jenže jsem se dověděl, že celá řada lidi na liveko chodí i přes flash a v pohodě řadu měsícu hrajou. Chtěl jsem vědět, jestli existuje nějaký způsob jak banu předejít a jaká je šance, že ho dostanu. Díky za odpověď, nevím kde jinde se poradit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

''Váš platební nástroj nebylo možné autorizovat. Kontaktujte prosím vašeho poskytovatele nebo zvolte jinou možnost platby.''

zadal jsem udáje karty a tohle napsalo když jsem to vše vyplnil vyskočilo toto :O při potvrzení platby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žil jsem v tom, že když mám flash a budu hrat pálenou hru online na liveku, tak dostanu ban. Jenže jsem se dověděl, že celá řada lidi na liveko chodí i přes flash a v pohodě řadu měsícu hrajou. Chtěl jsem vědět, jestli existuje nějaký způsob jak banu předejít a jaká je šance, že ho dostanu. Díky za odpověď, nevím kde jinde se poradit..

Takže musíš mít každopádně nejnovější flash (pořád aktualizovaný)- teď je LT+ 1.91(pro FAT) a LT+ 1.92(pro Slim). Každou hru project přes program abgx360(nastavení tohot programu najdeš zde http://xbox360.rocknroll.sk/?p=6 a zde http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145 ), někdo tvrdí, že bys taky neměl hru po livku hrát před oficiálním datumem vydání. Pokud todle vše dodržuješ máš šanci na BAN minimální (POŘÁD TU MALÁ ŠANCE JE!). MS má období tzv. banových vln-banuje označené xboxy (flagnuté) a i flashlé xboxy (při tomto období je lepší vůbec nechodit na livko, ikdyž máš nejnovější flash). Kdy jsou banové vlny se dozvíš zde na fóru, až se tu budou kupit příspěvky s tím, že lidi dostali BAN a měli nejnovější flash. Pokud jsem napsal něco špatně, tak ať mě více znalí opraví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dříve CZ účty vůbec nebyly, proto lidé museli založit jiný, zpravidla to byl UK nebo US. V současné době se zakládají stále i UK nebo US, i když je CZ přístupný z toho důvodu, že na nich je mnohem více dem/her ke stažení a obsahu celkově vůbec, CZ je taková "demoverze"...

Já mám UK s @hotmail.com a v pohode...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na online spíš PS3, ale ted chci zkusit i xbox, tak proto se ptám.. O dema teda nejde, spíš jen zda s českým mailem to nebude nějak haprovat ten CZ účet. Pokud někdo má CZ účet a email na centrumu napište jen že to funguje, jak má. Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, nevím zda se tu někdo na to ptal nebo to tu řešil. Jsem na LIVE čerstvě, ačkoliv mám Xko už dýl a dneska jsem si koupil 2100 bodů a někdo mi říkal, že si za to můžu koupit levněji FIFU 12 .... A tak se dívám a možnost, že bych si mohl za body koupit FIFU nikde nevidím, může mi s tím někdo poradit? Pokud se nedá koupit, tak jde nějak těch 2100 proplatit, nebo něco podobného? Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Lidi přiznávám se že jsem tohle forum přeskočil a jdu hned na dotaz,chci si pořídit live a v rychlosti :-) Ten účet silver je v čem horší? A ceny silver a gold to najdu kde,na microsoft stránkách nebo kde?? díky moc

Silver účet má každý a ten je zdarma...ale nemužě na něm hrát multiplayer hry...Gold máš se vším všudy a vyjde tě na cca. 200,- na měsíc. Pokud ale koupíš předplatné na celý rok, vyhází to kolem 65,- měsíčně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu