Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[FAQ] Xbox live - Zeptej se, dostaneš odpověď


Negto

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpovědi 602
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Ahoj, před nedávnem jsem se po dvou letech hraní na xBoxu 360 přihlásil na Live. Mám ten to problém:

mám v konzoli svůj profil jménem B1abla (12410 G), po registraci na Live jsem přehlédnul kde se zadává nick a nějak jsem ho přeskočil, nicméně po dokončení registrace mám vedle avatara ve výběru profilů nick B1abla pod ním je stav G-ček a nad nickem je:

XBOX LIVE

VolantBaton4

Jelikož jsem si chtěl VolantBaton4 změnit dostal jsem zde kontakt na:

https://login.live.com/login.srf?wa=wsignin1.0&rpsnv=11&ct=1343404060&rver=6.2.6289.0&wp=MBI_SSL&wreply=https:%2F%2Flive.xbox.com:443%2Fxweb%2Flive%2Fpassport%2FsetCookies.ashx%3Frru%3Dhttps%253a%252f%252flive.xbox.com%252fcs-CZ%252fChangeGamertag&lc=1029&id=66262&cbcxt=0

kde jsem si po přihlášení změnil nick na B1ablaCZ a upravil vzhled avatara. Od té doby je to asi 3 týdny jsem na Live nebyl.

Ale když jsem si dnes koupil Kinect a chtěl se připojit na Live napsalo mi to hlášku: Your xbox live membership information isn't valid. Use a profile with a valid membership or download your profile from Xbox Live.

Prostě se vůbec nemůžu připojit ze svým profilem k nějaké hře, musel jsem použít profil pro hosty, který na Live připojený nikdy nebyl.

Zkoušel jsem podle rad na internetu stáhnout profil jenže se stáhne úplně jiný avatar bez G skóre - respektive s nulovou hodnotou s názvem B1abla, poté jsem si sednul k PC a přihlásil se k účtu na Live kde byl jen ten to profil.

Nevíte někdo co stím? Pokud jsme to napsal nepochopitelně nebo neúplné rád doplním, děkuji předem za ochotu a případné rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim... mam takovy problem, wifi router pste nic takovyho nemam vzdycky sem klasicky z kompu vytahl UTP a hodil to do xka a normalne sem se pripojil... tedkon asi po pul roce to chci udelat znova jenze mi to pste nefunguje kdyz dam test tak se to nespoji ani stim NETWORK nevim cim to je... v unoru to bylo na reflashi ale myslim ze stim se nic stat nemohlo nevi nekdo jak co nastavit? uz sem prosel spousta for alee nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim... mam takovy problem, wifi router pste nic takovyho nemam vzdycky sem klasicky z kompu vytahl UTP a hodil to do xka a normalne sem se pripojil... tedkon asi po pul roce to chci udelat znova jenze mi to pste nefunguje kdyz dam test tak se to nespoji ani stim NETWORK nevim cim to je... v unoru to bylo na reflashi ale myslim ze stim se nic stat nemohlo nevi nekdo jak co nastavit? uz sem prosel spousta for alee nic

Je možné, že tvůj poskytovatel ti blocknul internet na MAC adresu (inikátní číslo každého síťového zařízení) pro tvou síťovou kartu. Buď zkus kontaktovat poskytovatele, a nebo ti něco blbne a zkus v xku místo automatic IP nastavit static ip (podle toho co máš nastaveno v pc).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné, že tvůj poskytovatel ti blocknul internet na MAC adresu (inikátní číslo každého síťového zařízení) pro tvou síťovou kartu. Buď zkus kontaktovat poskytovatele, a nebo ti něco blbne a zkus v xku místo automatic IP nastavit static ip (podle toho co máš nastaveno v pc).

aha no tak kdyby to blokli tak by snad aspon dali neco vedet ne? x-) ikdyz tadyty saskove co to odnich mame se neozvou snicim to radsi nebudu hrat London 2012 nez abych se snima domlouval... no co mam v PC to musim nejdriv najit papiry ptz v PC mam automaticky x-) ale pres SPUSTIT se to da zjistit jenomze mi tam chybi DNS, ale jinak diky za odpoved ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha no tak kdyby to blokli tak by snad aspon dali neco vedet ne? x-) ikdyz tadyty saskove co to odnich mame se neozvou snicim to radsi nebudu hrat London 2012 nez abych se snima domlouval... no co mam v PC to musim nejdriv najit papiry ptz v PC mam automaticky x-) ale pres SPUSTIT se to da zjistit jenomze mi tam chybi DNS, ale jinak diky za odpoved ;-)

DNS bývá v 95% stejná jako výchozí brána. Stačí zkusit.

Mimochodem návod pro to "spustit" jak říkáš je:


    • 1 Ve Windows dej nabídku start, klikni na spustit a napiš "cmd" a potvrď enter. (Otevře se příkazový řádek)
    • 2 Napiš "ipconfig/all" a opět potvrď entrem
    • 3 A teď si najdi řádek kde je napsáno "DNS Servers." Zde by měla být napsaná ip adresa DNS serveru kterou používá tvůj počítač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DNS bývá v 95% stejná jako výchozí brána. Stačí zkusit.

Mimochodem návod pro to "spustit" jak říkáš je:


    • 1 Ve Windows dej nabídku start, klikni na spustit a napiš "cmd" a potvrď enter. (Otevře se příkazový řádek)
    • 2 Napiš "ipconfig/all" a opět potvrď entrem
    • 3 A teď si najdi řádek kde je napsáno "DNS Servers." Zde by měla být napsaná ip adresa DNS serveru kterou používá tvůj počítač.

tam mi to pise> Pripona DNS podle pripojeni catv-pecky. licanet.cz xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

[TABLE=width: 99%, align: left]

[TR]

[TD]chlapi mohl by mi ted nekdo poradit prosim, da se na xbxou vytvořit nejaky bind? nevim jestli to nazyvam dobře ale myslim tim to že si předvolim text a pak jen zmačknu neco a ten text mužu odeslat. dik[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu