Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

je konec s mim PC


pítr

Otázka

prosím o pomoc ráno když sem zapl pc tak mi normálne naběhl ale jen tapeta nic víc ta se mi povedlo spustit v nouzovem rezimu a dal sem obnovit sistém a uz to šlo zas normalne ale zase mi nešel net tak sem to restartoval a ted mi nejde net a ani pc, skratka nabehne plocha soubory vse ale muzu tak max otevřít tento pocitač , ovladaci paneli atd. ale nespustim žádní program přesouvat nejde a net taky ne nevim co s tim jen mne napada přeistalovat win. !!!HELP!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Otázkou zůstává jestli není něco s wifi kartou protože u moderních notebooku si sítová karta dokáže IP adresu a DNS ko rozeznat samo bez manualního nastavení (pokud poskytvatel tuto službu poskytuje )jak by ste chtěli jinak nastavit Ip aderesu tam kde je WIFI FREE ... zkusil bych ho vzít na balkon zapnout wifi a nechat ho najít přípojné body v okolí přeci jen to je alespon test zda li je sítovka OK ... pokud tvůj poskytovatel podporuje automatické DNS a Ip pak by to mělo vyhledat automaticky bez jakehokoliv nastavení ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Otázkou zůstává jestli není něco s wifi kartou protože u moderních notebooku si sítová karta dokáže IP adresu a DNS ko rozeznat samo bez manualního nastavení (pokud poskytvatel tuto službu poskytuje )jak by ste chtěli jinak nastavit Ip aderesu tam kde je WIFI FREE ... zkusil bych ho vzít na balkon zapnout wifi a nechat ho najít přípojné body v okolí přeci jen to je alespon test zda li je sítovka OK ... pokud tvůj poskytovatel podporuje automatické DNS a Ip pak by to mělo vyhledat automaticky bez jakehokoliv nastavení ne :D

No kdyz mu to blbne i na pc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Omg, ale on vubec nema problem s ntb - praveze na ntb net ma. Problem ma s PC! Proboha lidi.
kdybych nebyl línej a přečetl si poslední topic tak bych to taky věděl :D OMG vždyt sem to psal v posledním příspěvku proboha :D :D :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu